اخبار جهان

بازداشت 7 فرد دیگر در ارتباط با گردن زده شدن یک معلم در فرانسه

 

فرانسه- به نقل از گلوبال نیوز، پلیس فرانسه از واحد مبارزه با تروریسم، در ادامه تحقیقات درباره قتل وحشیانه ساموئل پاتی، معلم فرانسوی، 7 فرد دیگر، از جمله دو نوجوان را بازداشت کرده است. 

همانطور که می دانید پاتی 16 اکتبر در روز روشن و در خارج از مدرسه محل کارش، توسط یک تروریست اسلامگرای 18 ساله گردن زده شد. تروریست ساعتی بعد توسط پلیس به هلاکت رسید. 

این جنایت وحشیانه فرانسوی ها را شوکه کرد و خاطره تلخ حمله مسلحانه و کشتار در دفتر مجله Charlie Hebdo که 5 سال قبل رخ داد را زنده کرد. آن حمله به دلیل انتشار کاریکاتور پیامبر اسلام از سوی مجله، صورت گرفت. 

به گفته یکی از مقامات قضایی فرانسه که خواستار محفوظ ماندن هویتش شده است، 16 فرد، از جمله اعضای خانواده فرد مهاجم در بازداشت پلیس بسر می برند. 

 

 

برچسب ها

نوشته های مشابه

یک نظر

 1. https://www.peykeiran.com/Content.aspx?ID=216360
  عکس دکلته نخست وزیر فنلاند؛ موج انتقادها و دفاع از سانا مارین
  امریکا ستیزی از کارتر تا بوش ، از بوش تا اوباما ، و از اوباما تا ترامپ در کیهان لندن
  https://kayhan.london/fa/1399/07/28
  دنیای عجیبی است ، هیچ کس به خودش، عقیده اش ، باورهایش ، هم فکرانش ، هم دینانش ، هم مسلکانش، هم گروه هایش ، هم میهنانش ، هم قبیله اش، هم حزبیش ، … به یک سخن هر چیزی که به او متعلق است ، نمی پردازد ، انوقت بیل و کلنگ بر میدارند ، چاقو و کلاشینکف و تانک و موشک ، باغچه دیگران را بیل میزنند ، سر ناباواران را می برند ، زمینهای دیگران را می دزدند ، زنان و کودکان و بیماران ملیت های دیگر ، دگر اندیشان ، دگر باشان ، دگر دینان ، دگر ایدیولوژی باوران ، پیروان نظرات و افکار دیگر را لت و پار میکنند ، حدس بزن زیر چه شعاری !
  ازادی !
  دموکراسی !
  سکولاریسم !
  حقوق بشر!
  مدعی چه کسانی ، چه ادیانی ، چه باورها و نظراتی می شوند ؟
  باور نمیکنید ، اینها مدعی کسانی هستند که از خودشان ازادتر ، دموکرات تر ، فمینیست تر ، حقوق بشر طلب هستند !
  از همه اینها بی شرم تر ، کسانی هستند که نه تنها در تاریخ بشر در مدت کوتاهی که از حاکمیت باورمندان به مکتب انها بر نیمی از جهان گذشته ، برابر کل تاریخ کسانی که به انها حمله میکنند ، جنایت و سرکوب و دیکتاتوری و فساد در پرونده دارند ، بلکه رفقا و باورمندان به ایدیولوژی انها همین الان هم در دیکتاتوری ، فساد ، سرکوب و جنایت دست همه را از پشت بسته اند .
  چریک های فدایی و توده ای و ملی مذهبی های مارکسیست کشور خودمان ایران را می گویم :
  بقراط در لندن رئیس هیئت تحریریه کیهان است ولی در برلین زندگی میکند . مدعی سلطنت طلبی شده ، تا به کانادا لجن پراکنی کند و از کاسترو و مادورو و لوکاشنکو و پوتین و اسد و قذافی و صدام و مورالس و کیم و پول پوت و استالین و لنین و و چاوز و لولا و دیلما و میشل باشله و چه گه وارا و توده ایها و فدایی ها هیچ سخنی نگوید ، هیچ انتقادی نکند ، بماند ، هرگز به رفقای خودش که به همان سلطنت طلبان ، امریکای ترامپ ، اروپا و دموکراسی و سکولاریسم و حقوق بشر می تازند ،( انهم د ردفاع از تروریست های عرب ضد اسرائیل ، ضد امریکا ، ضد دموکراسی ) ، وا ز سپاه و ملاها و اسد و مادورو و کاسترو و چه گه وارا و استالین و پول پوت و لنین و … دفاع میکنند ، هیچ انتقادی هم نمیکند . هرگز از انچه سیاه کلیست ها و فدایی ها با شاه کردند نمی گوید ، اما به همه لیبرال های جهان ، همه فمینیست ها ، همه امریکایی ها و اروپایی ها و نتانیاهو و حتی دولت های لیبرال اسیایی مثل ژاپن و کره جنوبی حمله میکند . در داخل مزدوران هم فکر خودش ، هم قبیله ای های فدایی اش ، ژاندارم کشان . ماله کشان ملاها، فرافکنان ، اب به اسیاب ملاو روسی ریزان ، کسانی که اشکارا آب به آسیاب ملاهای روسی و امریکا ستیزی انها میریزند ، دشمنان سر سخت ملاها را ترور شخصیتی میکنند دقیقا با همان ادبیاتی که حسین شریعتمداری ، خوئینی ها ، توده ایها ، فدایی ها به کار میبرند ، را نه تنها مورد انتقاد قرار نمی دهد ، ادعاهای مزخرف انها در مورد دموکراسی وا زادی بیان و فمینیسم و حقوق بشر از یک سو و امریکا ستیزی انها ، متهم کردن امریکائیان و جهان ازاد و توسعه پایدار و دولت های دموکراسی لیبرال غربی به انچه روس ها ، کوبایی ها ، ونزوئلایی ها ، چینی ها ، ویتنامی ها ، کره شمالی ها ، بلاروس ها ، بعثی های روسی عربی ، دیکتاتوری های اسیای مرکزی شایسته ان هستند ، از سوی دیگر ، را تکرار میکنند و تبلیغ میکنند . تنها با یک تفاوت :
  انچه شجریان ، دولت ابادی ، تابان ، کشتگر ، رقیه دانشگری ، شهلا شفیق ، نیکفر ، فرخ ، فتاه پور ، ملیحه ، زرافشان ، رئیس دانا ، میلانی ، امیر طاهری ، سرکوهی … (به نام توده ای ، فدایی ، مارکسیست لنینیست ، استالینیست ، چریک فدایی ، سیاه کلیست ، دشمن سلطنت ، دشمن سرمایه داری ، دشمن اسرائیل ، دشمن امریکا ، دشمن لیبرال دموکراسی میکنند) ، اینها با نقاب سلطنت و ترامپیسم قلابی میکنند . دقیقا همان دشمن فرضی ، دقیقا همان اتحاد و ائتلاف امریکا ستیزان و دشمنان دموکراسی لیبرال و توسعه پایدار و دولت نرمال با مذهبی های روسی ، سکولارهای فاشیست روسی ، تجزیه طلبان شونیست روسی ، دین باوران روسی ، ضد دین های روسی ، … اما این دسته (گوادلوپیست ها ) به نام سلطنت و ترامپیسم میکنند .
  یعنی چی ؟
  یعنی همه ان چیزهایی که از خامنف ، روحانف ، خوئینیها ، عبدی ، بهزاد نبوی ، سرداران سپاه ، حسین شریعتمداری ، زر افشان ، کشتگر ، تابان ، نیکفر ، شجریان ، دولت ابادی ، فرخ ، مخملباف ، ….. می شنوید علیه غرب و دموکراسی لیبرال و دولت های غربی و متحدین پیشرفته انها ، را می گویند اما زیر نقاب سلطنت طلبی و سکولاریسم و لائیسیته و نوع بسیار خنده دار ان تظاهر به ترامپیسم برای کوبیدن امریکای ترامپ و اوباما و بوش و کلینتون .
  شهلا شفیق فدای تروریست ژاندارم کش که به جای قبله امال اش ، کوبا ، رفته فرانسه ازاد نشسته ، مثل همن سیدی تروریست کرد همکار ساواما در لندن ، و دیگر مارکسیست های استالینیست همکار ملاها از ۵۷ تا۶۰ و از ۶۰ تا ۶۷ و برخی از انها از ۶۷ تا ۸۰ ، و برخی از انها از ۸۰ تا کنون ، معتقدند که رمز ازادی بیان در جهان و لائیسیته و دموکراسی را اینها فهمیده اند ، اما فرانسه و انگلیس و کانادا با سالها تجربه دموکراسی و ازادی بیان به اندازه اینها نمی فهمند . خنده دار اینکه اینها که استالینیست بوده و هنوز رگه های عمیق مارکسیسم لنینیسم روسی در افکار و اعماق روح انها وجود دارد (که نیمی از جهان را به وحشتناک ترین سیاه چال های حقوق بشری تبدیل کرد و سر انجام فروپاشید و بازمانده تمدن! انها مشتی دیکتاتوری فاسد ورشکسته است که درگیر در جنگ های زمین خوارانه بدوی هستند که ناشی از دخالت استالینیست ها در دستکاری قومی ، جغرافیایی ، زبانی ، اقتصادی انها می باشد ) ، به پدران دموکراسی و ازادی بیان و حقوق بشر و فمینیسم می خواهند درس بدهند !
  یکی نیست از اینها بپرسد چرا عزیز برادر ، تاوارلیش ، اینهمه زحمت را نصف نمیکنی ، بروی اول پوتین و مادورو و اسد و لوکاشنکو و دولت ابادی و شجریان و کشتگر و فتاه پور و تابان و نیکفر و رفقای دیگر را به راه راست هدایت کنی و انها را هم مثل خودت سلطنت طلب و ترامپیست کنی ، بعد بیایی سراغ سلطنت طلب کردن مجاهدین و ترامپیست کردن بنی صدر و سکولار کردن زیبا کلام و زید ابادی ، … انوقت بروی سراغ حسین شریعتمداری و خامنف و خاتمی اف و روحانف و قذافی و اسد و فلسطینی ها و کیم و … انها را به راه راست بیاوری ، بعد البته بنده یک جلسه پرسش و پاسخ و پالتاک می گذارم و ترودو و ماکرون و اوباما و مون و ابه و سارتر و منتسکیو و ادام اسمیت و فوکویاما و دانتن و .. همه را می اورم انجا شما انها را هم ادم کنید ، به انها درس ازادی بدهید ، بگویید که انچه انها کرده اند اشتباه محض بوده ، به همین دلیل به جای اسد و صدام و قذافی و کیم و پوتین و لنین و کاسترو و مادورو و دیکتاتورهای اسیای مرکزی و لوکاشنکو و میلوشویچ و چائوشسکو ، این دولت های لیبرال جنایت کار ( به گفته بقرا ط و نیکفر ) بر جهان ازاد حاکم هستند .
  به انها بگویید که همه نابسامانی جهان از دو تا ملای دوزاری است (خمینی و خامنه ای مسیح چهره) و مکتب تشیع صفوی عثمانی اردوغان ، سه نفر در پاریس با هم توطئه کردند ، در گوادلوپ ۷ کشور پیشرفته جهان را خر کردند و این دو تا ملا را اوردند !
  اگر باور نکردند ، بفرستیدشان سیبری ، اردوگاه کار اجباری ، یا بدهید دست جین پینگ تا انها را فراوری فرهنگی کند مثل اویغورها ، یا در خانه ها ی تیمی فدایی انها را به همان سبکی که فرخ نگه دار و خسرو روزبه با فن و فوت دموکراسی ، ازادی بیان ، فمینیسم ، حقوق شهروندی از قیف استالینیسم عبور دادند ، تصفیه روحی روانی کرده و اگر نشدند ، مثل تقی شهرام انها را بسوزانید ، بگویید ساواک کرد . یا مثل داعش که اسد و پوتین و ملاها ساختند ، بگویید کار هیلاری کلینتون بود !
  خانم شهلا شفیق که قبلا در من و تو (که در دستان ساواما عبدالله شهبازی و توده ایها و توابان فدایی و همدستان کرد تروریست ملاها است ) اظهار فضل فرمودند که ازادی بدون خشونت مقدس ! ، معنی ندارد ، حالا امده در فرانسه نشسته و می گوید ، لائیسیته مشکل دارد ، راست افراطی ! از ان استفاده می کند ، خامنف از ان استفاده میکند . ( اما تروریست های کرد ، مارکسیست های روسی ، فدایی ها و توده ایها ، انارشیست ها ، جاسوسان روسیه و ایتالیا به نام جلیقه زرد ، اسد و مادورو و لوکاشنکو ، چامسکی و چپ های ورشکسته دیگر که نمیکنند )
  می فرماید به جای گفتن اسلام هراسی ! بگوییم نژادپرستی راست افراطی علیه مسلمانان ! چرا ؟ چون اگر بگوییم اسلام هراسی ملاها استفاده میکنند . پس بگوییم راسیسم راست افراطی علیه مسلمانان ، که فقط ما ( مارکسیست های روسی ضد دموکراسی لیبرال و امریکا ستیز و دشمن ناتو و همدست پوتین و کاسترو و مادورو و لوکاشنکو و … ) از ان استفاده کنیم !
  طرف واقعا فکر میکند ، امریکا و اروپا و کانادا را عده ای یابو مثل ملاها و مادورو و اسد و پوتین اداره میکنند و با این بازی با کلمات ، انها همه تمدنی را که بر اساس ازادی بیان و لائیسیته و تسامح و تحمل مخالف تا مرز اقدام تروریستی :
  ۱) چه اسلامی مثل داعش و حزب الله ،
  ۲) چه مارکسیستی مثل بادرماینهوف ، جرج حبش ، ارتش ازادی بخش ایرلند ، افا ، جدایی طلبان کبک ، باسک ، هواپیما ربا کارلوس چاگال (شغال) ، سپتامبر سیاه ، پ ک ک ، ….
  ۳) چه راست افراطی
  ۴) چه دینی و مذهبی مثل فرقه های مذهبی : شوکو اساهارا ، جیم جونز ، جوزف دی مامبرو ، مارشال اپل وایت
  را رها میکنند به دو تا تروریست مارکسیست روسی (فدایی سیاه کلیست و شونیست کرد ) گوش می دهند که حتی در تشکیلات تروریستی انها مخالف نه تنها اجازه اظهار نظر و انتقاد نداشت ، بلکه ترور شد و سوزانده شد ، سرش را بریدند و سینی داغ روی گردن بریده گذاشتند تا مثل مرغ سرکنده بال بزند ! ( کردهای کردستان و رقص خروسی)
  واقعا جهان ازاد و پیشرفته مدرن انقدر بدبخت و بی صاحب شده که بقراط و شهلا و همن به انها درس ازادی بیان و دموکراسی و حقوق بشر و فمینیسم بدهند
  برای تفریح و سرگرمی هم شده این خبر در مورد یک نخست وزیر مدرن فنلاندی را بخوانید و بعد لباس او را با بقراط و ملیحه و زنان کرد و شهلا مقایسه کنید ، ازادی و دموکراسی بماند برای روزهایی که ما یاد بگیریم که چقدر این خفاشان تاریک اندیش مارکسیست روسی ، نه تنها در رژیم ملاها ، بلکه در رژیم مدرن شاه هم ما را در خوانش درست از جهان دموکراتیک و مدرن به دور نگاه داشتند .
  داعش و طالبان و القاعده همه ساخت اندیشه تمدن ستیز و ازادی ستیز مارکسیسم لنینیسم هستند
  اسلام خمینی هم از ان جدا نیست . شما در ۶۰ با ملاها کشتار کردید از مجاهدین ، حالا از کشته شدن چند تا فدایی انهم سطوح پایین ، نه رهبران ، در ۶۷ میگویید ؟ شما پای چوبه دار سلطنت طلبان از ۵۷ تا ۶۰ رقصیدید و فریاد بیشتر و بیشتر سردادید ، انحلال ارتش و ساواک و تمام سازمانهای به جا مانده از نظام شاهنشاهی در سر لوحه روزنامه های کار و مردم بود . شما از کشتن خانم دکتر فرخ رو پارسا دفاع کرید ، امیر انتظام را تا پای چوبه دار شما کشانیدید ، موفق نشدید ، او را زجر کش کردید . قطب زاده را عمویی کشت با دستور شوری و بسیاری از افسران ارتش در نوژه . زیر بهشتی ۳۰ کیلو بمب گذاشتید ، بهزاد هنوز ازاد می گردد . مسئول امنیت ان گرد همایی بود ! مسئول پاستور هم بود که با هنر را کشتید ، ماشین تصفیه حتی این ملاهای دو زاری که توسط شوروی برگزیده شده بودند را هم شما روغن میزدید و هدایت می کردید تا رفسنجنایی و خامنف بمانند و بقیه بروند .
  از کدام لائیسیته ؟ کدام دموکراسی ؟ کدام ازادی بیان ؟ کدام حقوق بشر حرف می زنید ؟
  خواهش میکنم برگردید به همان کلاس های چه گه وارا و درس تروریسم سیاه کلیسم بدهید این لباس به تن شما ها گریه میکند ، چه سلطنت طلبی ، چه ترامپیسم ، چه لائیسیته فرانسوی و لیبرال دموکراسی کانادا و ژاپن .
  عکس دکلته نخست وزیر فنلاند؛ موج انتقادها و دفاع از سانا مارین
  https://www.peykeiran.com/Content.aspx?ID=216360

دکمه بازگشت به بالا
نیازمندیهای ایران جوان 

Don`t copy text!
بستن

AdBlock را متوقف کنید

سیاست