صفحه اصلی / اخبار / بازداشت مظنون به قتل تسا ریچی 22 ساله توسط پلیس تورنتو

بازداشت مظنون به قتل تسا ریچی 22 ساله توسط پلیس تورنتو

تورنتو- پلیس تورنتو، کیلن شلاتر 21 ساله را به اتهام قتل غیرعمد تسا ریچی 22 ساله، بازداشت کرد. تسا، 25 نوامبر 2017، در Gay Village تورنتو به قتل رسید.

زن جوان، پس از ملاقات با دوست دوران دبیرستانش در کلوپ شبانه Crews and Tangos (واقع در خیابان Church) ناپدید شد. جنازه او، 4 روز بعد یعنی در 29 نوامبر 2017، توسط مادر و یکی از دوستان خانوادگی تسا، در پایین راه پله یک ساختمان در حال ساخت، پیدا شد. علت مرگ، خفگی در اثر فشرده شدن گلو اعلام شد.

افسر پلیس گراهام گیبسون با شرکت در کنفرانس خبری، خبر بازداشت شلاتر را در نزدیکی خانه اش در غرب تورنتو اعلام کرد.

شلاتر و ریچی در بامداد ناپدید شدن تسا با یکدیگر آشنا شدند و ساعتی را در کنار یکدیگر سپری کردند. گیبسون، طی کنفرانس خبری تاکید کرد که پلیس در ابتدای تحقیقات از وجود شلاتر مطلع شده بود. پلیس تصاویر ضبط شده با دوربین مداربسته را در اختیار داشت که تسا، دوست اش و شلاتر را در حین قدم زدن در کنار یکدیگر، پس از خروج از کلوپ شبانه، نشان می داد. در تصاویر ضبط شده، شلاتر با شلوار خاکی و کت مشکی دیده می شود. پلیس در ابتدای تحقیقات از نامبرده به عنوان <فرد مورد نظر> یاد کرد. حوالی ساعت 3 و 45 دقیقه گروه سه نفره برای گفتگو با دو فرد ناشناس در خیابان توقف کرده و به پیاده روی ادامه دادند. در تصاویر ضبط شده دیگر، تسا و شلاتر در حین ورود به پس کوچه ای که راه پله در آن قرار داشت دیده شده، ولی چند دقیقه بعد شلاتر به تنهایی از کوچه خارج می شود.

کریستین هرمستون، مادر تسا، پس از ناپدید شدن دخترش، خود را از North Bay به تورنتو رساند. متاسفانه او بود که جنازه دخترش را در بعد از ظهر 29 نوامبر پیدا کرد.


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *