اخباراخبار کانادا

بازداشت مرد همیلتونی به اتهام تهدید اینترنتی یک مدرسه در تورنتو

 

انتاریو- به نقل از تورنتو استار: پلیس تورنتو پس از دریافت گزارش مبنی بر تهدید شدن یک مدرسه به تیراندازی و کشتار جمعی، فرد مظنون را شناسایی و بازداشت کرد. مظنون که تیگار آلن کمبل 28 ساله، ساکن همیلتون، می باشد، در حین گفتگوی اینترنتی با یک مرد دیگر در 16 اکتبر، مدعی شد که در تورنتو بسر می برد و مسلح است. او همچنین گفت که همان روز قصد تیراندازی در مدرسه ای در تورنتو را دارد.

به گفته پلیس، گفتگوی آنلاین در پلتفرمی انجام شد که در آن هویت کاربران مشخص نمی شود. پلیس می گوید که این دو فرد با یکدیگر آشنا نبودند. با اقدام سریع پلیس، تعدادی از مدارس در سراسر شهر در وضعیت lockdown قرار گرفت و ادارات پلیس به گشت زنی در اطراف مدارس واقع در مناطق خود پرداختند.

لیس مظنون مورد اشاره را به اتهام تهدید، مالکیت اسلحه و مهمات و ادعای دروغ مبنی بر شرکت در فعالیت تروریستی بازداشت کرده است.

روز دوشنبه گذشته، مدارس واقع در منطقه Eglinton West و Allen Road پس از دریافت گزارشات مردمی مبنی بر تردد یک فرد مسلح در منطقه، تحت محافظت قرار گرفتند. البته پلیس، بعدا اعلام کرد که این مورد با تحقیقات مربوط به تهدیدات آنلاین مرتبط نیست.

 

 

برچسب ها

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا
نیازمندیهای ایران جوان 

Don`t copy text!
بستن

AdBlock را متوقف کنید

سیاست