اخباراخبار کانادا

بازداشت مرد تورنتویی با 8 ممنوعیت مادام العمر رانندگی به جرم سرعت غیرمجاز

 

تورنتو- به نقل از بلاگتو: انتاریو طی ماه های گذشته شاهد برگزاری رالی های غیرقانونی اتومبیلرانی و در کل رانندگی های خطرناک در بزرگراه ها و خیابان ها بوده است. اما فردی که چهارشنبه گذشته توسط پلیس انتاریو بازداشت شد، دست همه رانندگان متخلف را از پشت بسته است.

پلیس بعد از ظهر چهارشنبه 21 اکتبر، اتومبیلی را به دلیل حرکت با سرعت غیرمجاز در نزدیکی Orangeville انتاریو متوقف کرد، تا برای راننده جریمه معمول را صادر کند. اما در عوض دریافت که با یک متخلف سابقه دار روبرو می باشد. این فرد، 8 ممنوعیت مادام العمر رانندگی ثبت شده در سوابق اش داشت. مشخص است که این محکومیت بسیار سنگین راننده اهل تورنتو را از کورس گذاشتن در جاده منصرف نکرده بود.

پلیس ناحیه دافرین که این فرد را بازداشت کرد در گفتگو با رسانه های محلی گفت که طی 13 سال خدمت، هرگز با چنین موردی برخورد نکرده بود. وی گفت:  این اولین بار بود که با فردی با 8 ممنوعیت مادام العمر روبرو می شدم. مسلما دلیلی برای این تعداد ممنوعیت وجود داشت و انتظار می رفت که محکومیت ها جدی تلقی شوند.

راننده 60 ساله به نام تیموتی فریزر، همچنین دو مورد تعلیق گواهینامه را در کارنامه اش دارد. وی نه تنها دارای سوء سابقه کیفری است بلکه بارها قوانین رانندگی انتاریو را نیز نقض کرده است. جزئیات جرائم منجر به محکومیت کیفری فاش نشده اند. اما حتما آنقدر جدی بودند که فریزر را برای تمام عمر از رانندگی منع کنند.

نامبرده هم اکنون با چندین اتهام از جمله رانندگی با گواهینامه تعلیق شده؛ رانندگی با سرعت غیرمجاز؛ رانندگی بدون بیمه و جرائم دیگر روبرو می باشد.

 

 

برچسب ها

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا
نیازمندیهای ایران جوان 

Don`t copy text!
بستن

AdBlock را متوقف کنید

سیاست