اخباراخبار کانادا

بازداشت دو نوجوان شانزده ساله به اتهام سرقت از فروشگاه

تورنتو- پلیس ناحیه پیل دو نوجوان 16 ساله را به اتهام ارتکاب چندین فقره سرقت در GTA بازداشت کرد. 

به گزارش پلیس، اولین سرقت حوالی 6 و 30 دقیقه عصر 24 اکتبر از یک فروشگاه موبایل در Mavis Road و Matheson Blvd. میسی ساگا رخ داد. سارقان نقابدار، با بستن دست و پای دو کارمند فروشگاه آنها را در پشت فروشگاه رها کرده و پس از سرقت با اتومبیل سواری تیره رنگ محل را ترک کردند. 

اندکی قبل از 2 و 30 دقیقه بعد از ظهر 29 اکتبر، سارقان به یک فروشگاه دیگر در Aurora (واقع در First Commerce Drive و Welington Street) وارد شده و به همان شیوه دست های کارکنان را بستند. سارقان با اتومبیل و اموال دزدی محل را ترک کردند. 

سه روز بعد، ساعت 11 صبح 31 اکتبر، سارقان 16 ساله و متهم سوم به فروشگاهی در برمپتون (حوالی Airport road  و Bovaire Drive ) دستبرد زدند. در حین سرقت، سه کارمند و دو مشتری در فروشگاه حضور داشتند. سارقان با یکی از مشتریان (مرد 67 ساله) درگیر شدند. این مرد در جریان درگیری دچار جراحات خفیف شد. سارقان پس از بستن دستان کارکنان و مشتریان، با اموال دزدی متواری شدند. 

کمتر از یک ساعت بعد، ماموران پلیس اتومبیل سرقت شده را در نزدیکی خیابان Finch West و Weston Road تورنتو پیدا کردند. تعقیب و گریز ماموران و سارقان به بازداشت دو متهم منجر شد.

 

 

برچسب ها

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ایران جوان را در اینستاگرام دنبال کنید.

  • 9
  • 0