صفحه اصلی / فرهنگ و هنر / ایوانکا ترامپ، الگوی خواهرش تیفانی

ایوانکا ترامپ، الگوی خواهرش تیفانی

Leeza

با اینکه یکی از این دو خواهر با درایت رضایت پدر را برای راه انداختن  کسب و کار شخصی جلب کرد و در پشت صحنه رقابت های انتخاباتی پدر نقش داشت، دیگری هنوز مشغول یافتن جایگاه خود در خانواده می باشد.

برای دانستن میزان نفوذ ایوانکا ترامپ بر پدرش، همین بس که بدانیم این ایوانکا بود که در پی بدگویی کوری لواندووسکی (مدیر سابق کارزار انتخاباتی دونالد ترامپ) از جارد کوشنر (همسر ایوانکا)، و انتقاد لواندووسکی از نفوذ روزافزون کوشنر، زمینه را برای اخراج وی فراهم کرد.

ایوانکا چند هفته پس از منتشر شدن خبر خیانت احتمالی لواندووسکی، به طور خصوصی با پدرش صحبت کرد و پدرش را متقاعد کرد که برای پیروز شدن در گردهمایی سالانه جمهوریخواهان و سپس انتخابات سراسری، به فردی حرفه ای تر نیاز دارد. ساعت 9 و 30 دقیقه صبح 20 جون، در حالی که جلسه هفتگی اعضای خانواده ترامپ برگزار می شد، ماموران امنیتی، لواندووسکی را از برج ترامپ به خارج راهنمایی کردند.

ایوانکا نیز مانند پدرش قادر است خود را به عنوان یک شخصیت قدرتمند معرفی کند. او به هیچ وجه نافرمانی را تاب نمی آورد. بخصوص هنگامی که پای خانواده اش در میان باشد. ایوانکا در مورد اخراج لواندووسکی به یکی از دوستانش گفت: او برای آنچه پیش رو بود، فرد مناسبی نبود. ولی خودش این را نمی دانست. مسلما ما در جمع اطرافیانمان کسانی که قابل اعتماد نیستند را نمی خواهیم. ما یک خانواده هستیم. اعتماد حرف اول را می زند.

همچنان که ایوانکا حمایت از پدر را در رقابت های انتخاباتی عهده دار شد، خواهر ناتنی اش تیفانی، خواهرش را الگوی خود قرار داد. یکی از دوستان تیفانی می گوید: ایوانکا شخصیتی قوی و حضوری دائمی و ثابت در اینستاگرام دارد. در حالی که تیفانی که به تازگی از دانشگاه پنسیلوانیا فارغ التحصیل شده، هنوز ساخته و پرداخته نشده است. نه تنها ایوانکا به خواهر کوچکترش توصیه هایی درباره سیاست، پسرها و دیگر توصیه های خواهرانه می دهد، بلکه به او می گوید که مثلا کدام رنگ در برابر دوربین زیباتر جلوه می کند یا چه وقت باید چه لباسی بپوشد. اخیرا تیفانی، به همراه ماموران سرویس مخفی که به محافظت از وی گماشته شده اند به Bloomingdale  رفت تا رژلبی را که ایوانکا توصیه کرده بود، بخرد.

ایوانکا، معروف ترین عضو خانواده ترامپ بعد از پدرش می باشد. آنچنان که برادر کوچکترش اریک، به تازگی در یک حراجی خیریه برای بنیاد خودش،  فرصت <نوشیدن قهوه با ایوانکا> در ازای 50 هزار دلار را پیشنهاد کرد. اما این حراجی لغو شد. علیرغم تمایل ایوانکا به تجاری کردن هرچه بیشتر جنبه های زندگی اش، او به نوعی منطقی ترین و معقول ترین ترامپ می باشد. وی نزد دوستانش اعلام کرد که ریاست جمهوری پدرش، به مراتب بزرگتر از خانواده است و اینکه مشتاقانه به دنبال ایفای نقش در تصمیم گیری ها درباره موضوعاتی است که شخصا به آنها علاقمند می باشد. از جمله مراقبت از کودکان و مرخصی زایمان با حقوق. وی گفت: این مسایل در دستور کار جمهوریخواهان نیست، ولی من می خواهم آنها را به آن اضافه کنم.

با اینکه رئیس جمهور منتخب بارها اعلام کرده که به منظور جلوگیری از ایجاد شدن تضاد منافع، فرزندانش اداره شرکت و املاک متعلق به خانواده را به عهده خواهند داشت، اما به نظر می رسد که دونالد ترامپ خواهان حضور ایوانکا در واشنگتن می باشد.

Leeza

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *