اخباراخبار کانادا

این کافه تورنتو، محلی برای اشتغال افراد با سابقه اعتیاد و بیماری روانی 

تورنتو- کافه های زیادی در تورنتو وجود دارد، اما یکی از آنها کافه ای است که طی حدود 25 سال گذشته، افرادی که دارای سابقه اعتیاد و اختلالات روانی هستند را استخدام کرده است. 

Out of this World Cafe  در سال 1994 در محل مرکز اعتیاد و سلامت روان  (CAMH)، به عنوان یک برنامه توانبخشی حرفه ای شروع به کار کرد؛  CAMH این برنامه را در سال 2000 به سازمان Working for Change که در زمینه توسعه عدالت اجتماعی فعالیت کرده و مشاغل مشابه را اداره می کند، واگذار کرد. 

این بیزنس هم اکنون به چهار کافه، یک شرکت کیترینگ و یک کیوسک فروش قهوه توسعه یافته و فروش سالانه آن از حدود 50 هزار دلار در سال به اندکی بیش از 1 میلیون دلار (قبل از پاندمی) رسید؛ این کافه انواع غذا و شیرینی، صبحانه، ساندویچ، سالاد، سوپ، لازانیا و چیلی را سرو می کند و قیمت اکثر آیتم های منو زیر یا حدود 10 دلار است.

در حال حاضر 22 نفر در این کافه مشغول کار می باشند. وارن هاوک، از مدیران کافه گفت: اشتغال برای کسانی که از اعتیاد و مشکلات روحی رنج می برند، بسیار مهم است؛ کافه Out of This World در شماره 20 خیابان کالج و شماره 100 خیابان استوکس تورنتو واقع شده است.


برچسب ها

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا
Don`t copy text!
بستن

AdBlock را متوقف کنید

سیاست