اخباراخبار کانادا

این هم مشتریان خارجی ماری جوانای ساخت کانادا

اتاوا- کانادا دومین کشوری است که مصرف تفننی ماری جوانا را قانونی اعلام کرده است. این مساله سبب جذب سرمایه گذاران و البته دولت های فدرال واستانی به سوی بیزنس ماری جوانا شده است. با توجه به اینکه مصرف ماری جوانای دارویی در بیش از 30 کشور جهان قانونی است، بازار خوبی برای محصول کانادایی ایجاد شده است. 6 مشتری خارجی ماری جوانای ساخت کانادا عبارتند از:

  1. کرواسی: این کشور، اولین عضو اتحادیه اروپا بود که واردات ماری جوانای دارویی را قانونی اعلام کرد. در سال 2014، کروواسی بازار خود را به روی ماری جوانای ساخت شرکت کانادایی Tilray (واقع در بریتیش کلمبیا) باز کرد.

  2. قبرس: قبرس نیز اخیرا ماری جوانای دارویی را قانونی اعلام کرده است. شرکت Tilray در سال 2017، مجوز صادرات ماری جوانای دارویی به این جزیره را دریافت کرد.

  3. جمهوری چک: این کشور آخرین عضو اتحادیه اروپا بود که واردات ماری جوانای کانادایی را مجاز اعلام کرد. شرکت Tilray اولین محموله ماری جوانای دارویی را در دسامبر 2017 به آن کشور صادر کرد.

  4. آلمان: آلمان به عنوان بزرگترین و پرسودترین بازار در اتحادیه اروپا، از سپتامبر 2018 صدور مجوز واردات ماری جوانا را آغاز کرد. Tilray اولین شرکتی بود که آن را دریافت کرد.

  5. استرالیا: با اینکه مقامات استرالیایی مایل به تبدیل کردن کشورشان به یکی از بزرگترین صادرکنندگان ماری جوانا می باشند، اما هم اکنون ماری جوانای مورد نیاز خود را از Tilray خریداری می کنند. شرکت دیگر کانادایی به نام Organigram (واقع در نیوبرانزویک) نیز مجوز صادرات محصول خود به استرالیا را دریافت کرده است. شرکت WeedMD اولین شرکت کانادایی بود که مجوز صادرات بذر ماری جوانا به استرالیا را به دست آورد.

نیوزیلند: مقامات نیوزیلندی در این زمینه از سیاست همسایه شان یعنی استرالیا پیروی می کنند. این کشور واردات ماری جوانا از Tilray را در سال 2017 آغاز کرد.

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن

 
 

نصب اپلیکیشن ایران جوان