فرهنگ و هنرموزیک

این هم لباس مخصوص شرکت در کنسرت در پاندمی کروناویروس

با ادامه پاندمی یا همه گیری COVID-19، بسیاری از هنرمندان به جای برگزاری کنسرت در ورزشگاه ها و سالن ها، به برگزاری کنسرت های مجازی در اینستاگرام و YouTube روی آورده اند. هرچند ممکن است در ابتدا این حرکت هنرمندان جالب تلقی شود، اما هیچ چیز نمی تواند به اندازه حضور در یک کنسرت موسیقی هیجان انگیز باشد. اگر از کسانی هستید که به کنسرت علاقه دارید، خبر خوبی برایتان داریم. احتمالا مشکل به زودی حل می شود، تا بتوانید باز هم هنرمندان مورد علاقه تان را از نزدیک روی صحنه ببینید. 

یک شرکت فن آوری مستقر در لس آنجلس، به نام Production Club بر روی ساخت لباس محافظ مخصوص کار می کند. این لباس که بی شباهت به لباس فضانوردان نیست Micrashell Futuresuit نامگذاری شده است. دست اندرکاران این شرکت امیدوارند که بتوانند مردم را در برابر ویروس های مسری محافظت کرده و نیاز به حفظ فاصله فیزیکی را برطرف نمایند. 

طراحان و مهندسین شرکت، پس از مشاهده تاثیر منفی پاندمی و قرنطینه اجباری بر اقتصاد جهان و همچنین سلامت روحی و روانی مردم، به فکر یافتن راهکار موثر برای بازگرداندن مردم به جامعه در عین حفظ سلامتی و امنیت شان افتادند. 

برای نیل به این هدف، لباس (که تنها بالاتنه را می پوشاند) مجهز به فیلتر هوای N95 طراحی شده است. کلاهخود آن نیز مجهز به سپر یا محافظ خواهد بود. 

شرکت همچنین ادعا می کند که Micrashell مجهز به شارژر تلفن همراه، دوربین HD و تجهیزات دیگر خواهد بود. 

 

 

آیا واقعا این ایده بلندپروازانه عملی خواهد شد؟ 

برچسب ها

نوشته های مشابه

Don`t copy text!