فرهنگ و هنرفرهنگ و هنر جهان

اَمَل کلونی و لباس های برندی تازه کار

این آخر هفته، <امل کلونی> وکیل بین‌المللی حقوق بشر و همسر <جرج کلونی> در حالی که بازو در بازوی همسرش به خیابان آمده بود، شیک‌پوشی خود را به نمایش گذاشت. <امل> چندی پیش با سخنرانی‌اش در مراسم اهدای جایزه‌ <یک عمر فعالیت هنری> به شوهرش، و توصیفات رمانتیکی که به کار برد، تمام حاضران را احساساتی نمود و چند قطره اشک هم بر گونه‌ برخی نشاند. اما، روز شنبه، او با پوشیدن تاپ تک‌شانه‌ طرح Monse’s Resort 2019 قرارش با همسرش را به یک جشن مد کامل تبدیل نمود.

https://instagram.com/p/Bl3OfQPH_QX/?utm_source=ig_embed&utm_campaign=embed_loading_state_control

طرح لباس او، که کمی پیش از این، در فروشگاه آنلاین Moda Operandi به قیمت هزار و 390 دلار به فروش گذاشته شده بود، یک جور حس آرامش را به بیننده منتقل می‌کند. طرح روی لباس، یک نقاشی است از یک اتومبیل آنتیک که در یک جاده پر از درختان نخل، از کنار مردم گذر می‌کند. این پیراهن، همچنین یک آستر داخلی به رنگ زرد اُخرایی دارد که از لبه‌ اریب پایینی آن، بیرون زده است. <اَمَل> همچنین یک دستمال گردن باریک به دور گردن داشت، یک کیف‌دستی کوچک به دست گرفته بود و کفش‌های پاشنه‌بلند بنددار هم به پا داشت.  

در میانه‌ ماه جولای، <اَمَل> در وبلاگش که درباره‌ مد و استایل است، گفت که از برند <لاورا کیم> و <فرناندو گارسیا> که در نیویورک آغاز به کار کرده، خوشش می‌آید. او همچنین عکسی از خودش در این وبلاگ، که Amal Clooney’s Style نام دارد منتشر کرد که او را با یک تاپ مشکی بر تنش و دامن شلواری راه‌راه سیاه و سفید بر پایش، نشان می‌دهد. این لباس‌ها، هر دو طرح این برند تازه‌کار هستند.

ماه گذشته، <امل> یک لباس تاپ تک‌شانه‌ای دیگر را نیز پوشیده بود، این بار این شیک‌پوشی به بهانه‌ جشن گشایش فروشگاه بزرگ Giambattista Valli در <لندن> انجام می‌شد. او که 40 سال دارد، در این مراسم جامپ‌سوت <بورگاندی> طراحی این برند را بر تن کرده بود.

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن

 
 

نصب اپلیکیشن ایران جوان