صفحه اصلی / دنیای مد / اولین مدل محجبه شامپو، از حضور در کمپین <لورال>  صرفنظر کرد!

اولین مدل محجبه شامپو، از حضور در کمپین <لورال>  صرفنظر کرد!

آمنه خان که برای تبلیغ شامپوی L’Oreal انتخاب شده بود، به دلیل مواجه شدن با انتقادات گسترده به توییت هایی که در سال 2014 در ضدیت با اسرائیل منتشر کرده بود، از حضور در کمپین صرفنظر کرد.

او اولین مدل محجبه ای بود که برای تبلیغ محصولات موی یک برند مشهور استخدام شد. صرفنظر از موضوع توییت ها، آیا به نظر شما انتخاب یک مدل محجبه برای تبلیغ شامپو مسخره نیست؟ بگذریم!

خان با انتشار بیانیه ای در اینستاگرام، ضمن اعلام خبر کناره گیری اش، از انتشار توییت ها عذرخواهی کرد و نوشت: به دلیل محتوای توییت های سال 2014 عذرخواهی می کنم. حمایت از تنوع قومی و نژادی برایم در اولویت قرار داد. من هرگز بر علیه کسی تبعیض قایل نشده ام. پیام ها را پاک کردم، چون منعکس کننده اعتقادات واقعی ام نیستند. من اخیرا در یک کمپین هیجان انگیز ظاهر شدم. اما با کمال تاسف باید خبر خروج از آن را اعلام کنم.

مسوولین L’Oreal   نیز با انتشار بیانیه ای اعلام کردند: اخیرا از توییت های سال 2014 آمنه خان مطلع شدیم. ما از عذرخواهی آمنه سپاسگزاریم. L’Oreal Paris همواره بر اهمیت مدارا و احترام متقابل تاکید کرده است. از تصمیم او برای کناره گیری از کمپین، متاسف هستیم.

hamidreza-safipour

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *