صفحه اصلی / دنیای مد / اوبه ژولیکور، پدیده جدید دنیای مدلینگ، قهرمان دو و میدانی

اوبه ژولیکور، پدیده جدید دنیای مدلینگ، قهرمان دو و میدانی

banner-niazmandiha2

مدل 26 ساله هاییتی تبار مسلما به اندازه بلا حدید یا کندال جنر جلب توجه نمی کند، اما با هر حضور خود در شوهای مد، استعداد و توانایی های ذاتی اش را بیشتر آشکار می کند.

مدل مورد اشاره که اولین بار سال گذشته در کلکسیون بهار 2018 برند Marc Jacobs به روی صحنه رفت، از آن زمان به این سو، حتی یک روز بی کار نبوده است.

ژولیکور می گوید: من به عنوان دختری از یک کشور جهان سوم که به آمریکا آمد، هرگز تصور نمی کردم که بتوانم افتخار کار کردن با برخی از استادان و نام آوران عرصه مد را داشته باشم.

ژولیکور در Jacmel هاییتی به دنیا آمد و بزرگ شد. اما در 9 سالگی به همراه خانواده اش در کنتاکی مستقر شد. او در آمریکا، اولین عشق خود یعنی رقص را دنبال کرد. او می گوید: چون خانواده ام وسع مالی فرستادن من به کلاس رقص را نداشتند، آن را به صورت خودآموز یاد گرفتم. ژولیکور پس از مدتی به رشته دو و میدانی روی آورد و در دوران تحصیل در دبیرستان، عنوان قهرمانی دوی سرعت را کسب کرد.

پس از اینکه عده ای از دوستان و همسایه ها، او را به ورود به حرفه مدلینگ تشویق کردند، تصمیم گرفت شانس خود را بیازماید. همانطور که انتظار می رفت، در مسیر تحقق آرزویش، با موانع متعدد روبرو شد. از جمله سانحه رانندگی که باعث شد از ناحیه سر و پیشانی به شدت مجروح شود. ژولیکور خوش اقبال بود که از این سانحه جان سالم به در برد.

اوبه، در 20 سالگی به نیویورک نقل مکان کرد و ابتدا با برند Yeezy  متعلق به کانیه وست قرارداد امضاء کرد. ژولیکور با خصوصیات منحصربه فرد چهره و سبک آرایش موهایش، به یکی از پرکارترین و محبوب ترین مدل ها تبدیل شده است.

Behnam Marfou

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *