صفحه اصلی / فرهنگ و هنر / اهدای یک و نیم میلیون دلار از سوی مارک والبرگ به کمپین حمایت از قربانیان آزار جنسی

اهدای یک و نیم میلیون دلار از سوی مارک والبرگ به کمپین حمایت از قربانیان آزار جنسی

مارک والبرگ پس از روبرو شدن با انتقادات گسترده در مورد اختلاف 1 هزار و 500 برابری دستمزدش در مقایسه با همبازی اش میشل ویلیامز در فیلم All the Money in the World، اعلام کرد که 1.5 میلیون دلار دستمزدش را به کمپین #TimesUp  (در حمایت از قربانیان آزار جنسی) اهدا می کند. لازم به ذکر است که آژانس WME (که با ویلیامز و والبرگ کار می کند نیز مبلغ 500 هزار دلار به این کمپین کمک کرده است.)

پس از اینکه ریدلی اسکات، کارگردان فیلم، تصمیم به حذف کوین اسپیسی از آن گرفت، بسیاری از صحنه های فیلمبرداری شده که با حضور اسپیسی آماده شده بودند، مجددا و با بازیگری دیگ (کریستوفر پلامر) فیلمبرداری شدند. با اینکه والبرگ برای تکرار این صحنه ها مبلغ قابل توجهی دستمزد دریافت کرد، اما میشل ویلیامز تنها 1 هزار دلار دریافت نمود. این مساله باعث شد، بحث اختلاف دستمزد بین بازیگران زن و مرد هالیوود بار دیگر مطرح شود.

والبرگ با انتشار بیانیه ای اعلام کرد: چند روزی است که دستمزد من بابت تکرار برخی صحنه ها، به موضوع بحث و جدل تبدیل شده. من 100 درصد از مبارزه همکاران زن خود جهت دریافت حقوق برابر حمایت می کنم. به همین دلیل 1.5 میلیون دلار دریافتی ام را به صندوق مالی حمایت از قربانیان آزار و سوء استفاده جنسی اهدا می کنم.


2 نظرات

 1. .. بخندم
  وز اندوه اشک جاری
  1.5 M..$
  که تماشا گران می پردازند
  واین هنر”پیشه”
  سود اش می برد
  بر خبر

  !!

 2. .. بخندم
  وز اندوه اشک جاری
  1.5 M..$
  که تماشا گران می پردازند
  واین هنر”پیشه”
  سود اش می برد
  بر خبر
  شما
  !!؟؟؟

  !!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *