اخباراخبار کانادا

انسانیت هنوز نمرده است؛ تلاش ساکنان محله ای در کلگری برای تحقق آخرین آرزوی کوچولوی سرطانی

کلگری- همه آدم ها آرزوهای بزرگ و کوچکی دارند و می خواهند به آرزوی بزرگ یا کوچک شان برسند. یکی از این افراد دخترک کوچولویی است که متاسفانه از نوع نادر و بدخیم سرطان مغز رنج می برد و آخرین روزها و هفته های زندگی اش را سپری می کند.

هفته گذشته، ساکنان منطقه Sherwood Park کلگری، دست به دست هم دادند تا آخرین آرزوی تیلور کوچولو را برآورده کنند. آنها با ارسال نامه برای همسایه ها، از خانواده ها دعوت کردند که هالووین را استثنائا شنبه 15 سپتامبر جشن بگیرند، تا تیلور بتواند در آن شرکت کند. در این نامه تاثیرگذار به آرزوهای تیلور، از جمله برگزاری جشن های محبوب اش اشاره شده است. در بخشی از این نامه آمده است: <تیلور شنبه ساعت 3 بعد از ظهر در لباس هالووین برای گرفتن شیرینی به خانه تان خواهد آمد. او روی صندلی چرخدار می نشیند، بنابراین امکان بالا رفتن از پله ها را ندارد. اگر می توانید، خانه و محوطه جلوی خانه تان را تزئین کنید. از شما برای این لطف بزرگ متشکریم.>

جس و برد کافمن، والدین 3 فرزند کودک و نوجوان، یکی از خانواده هایی هستند که نامه را دریافت کرده اند و قصد دارند با دعوت از دوستان و بستگان، جشن هالووین بزرگی را برای تیلور تدارک ببینند.

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Don`t copy text!
بستن

 
 

نصب اپلیکیشن ایران جوان