اخباراخبار کانادا

انجمن املاک و مستغلات انتاریو خواهان متوقف شدن Open House به دلیل ویروس کرونا

 

انتاریو- به نقل از گلوب اند میل، مسوولین انجمن املاک و مستغلات انتاریو از مشاوران املاک خواسته اند، برگزاری Open House را به دلیل افزایش موارد جدید ابتلا به کووید-19 در استان، متوقف نمایند. 

همانطور که می دانید اوپن هاوس ها از اواسط جولای و ورود استان به مرحله سوم بازگشایی، مجددا برگزار شد. اما جمعه گذشته دولت استان بازگشت به مرحله دوم را اعلام کرده و محدودیت های سختگیرانه را مجددا به اجرا گذاشت. بر اساس تصمیم دولت، اوپن هاوس با حداکثر 10 نفر مجاز اعلام شد. 

اما، شان موریسون، دبیر انجمن املاک و مستغلات انتاریو، مشاوران املاک را به عدم برگزاری اوپن هاوس حضوری و در عوض انجام آن به صورت مجازی توصیه کرده است. 

وی در عین حال تاکید کرد که مشاوران املاک می توانند در صورت رعایت توصیه های بهداشتی و ایمنی، به صورت خصوصی ملک را به خریداران احتمالی نشان بدهند.  

مشاوران املاک در انتاریو، تحت نظر یک کمیته انضباطی به نام شورای املاک و مستغلات انتاریو فعالیت می کنند. این شورا اختیار مجازات قانون شکنان را دارد. در ماه سپتامبر، یک مشاور املاک را به دلیل برگزاری اوپن هاوس در حالی که یک فرد آلوده به کووید-19 در آن زندگی می کرد، از لیست مشاوران املاک حذف کرد. 

 

 

برچسب ها

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا
Don`t copy text!
بستن

AdBlock را متوقف کنید

سیاست