اخباراخبار کانادا

انتقاد شهردار سابق میسی ساگا از توردو به دلیل برگزاری انتخابات زودهنگام در پاندمی 

برمپتون/انتاریو- هیزل مک کالیون، شهردار سابق میسی ساگا که از 1978 تا 2014 در این سمت خدمت کرد، پس از شرکت در کمپین انتخاباتی لیبرال دو در برمپتون، از ترودو به دلیل برگزاری انتخابات زودهنگام در میانه پاندمی انتقاد کرد. 

مک کالیون که هم اکنون 100 ساله می باشد گفت: معتقدم نباید در میانه پاندمی انتخابات برگزار می شد. دولت بایستی روی بهبودی از پاندمی و بازگرداندن مردم به سر کارهایشان متمرکز می شد. دولت در تمام این مدت اصرار داشت در خانه بمانیم و در اجتماعات بزرگ شرکت نکینم، اما انتخابات را راه انداخت که مردم را در گروه های بزرگ گرد هم می آورد.  

مک کالیون گفت: من از جاستین (ترودو) حمایت می کنم، او تلاش می کند که عملکرد خوبی داشته باشد، اما این بدان معنا نیست که با همه اقداماتش موافق هستم؛ من نه لیبرال هستم و نه محافظه کار، ولی مسلما نیو دموکرات هم نیست. آنچه از زبان مردم عادی می شنوم این است که کسی از برگزاری انتخابات در پاندمی راضی نیست. 

مک کالیون یکی از 400 فرد حاضر در تالار Speranza در برمپتون بود. یادآور می شود که ژان کراتین، نخست وزیر سابق لیبرال نیز در این گردهمایی حضور داشت. 

تصاویر منتشر شده از این گردهمایی، ازدحام حاضران در فاصله نزدیک به تریبون، در حالی که دیگر بخش های سالن خالی است را، نشان می دهد.


برچسب ها

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا
Don`t copy text!
بستن

AdBlock را متوقف کنید

سیاست