فرهنگ و هنرفرهنگ و هنر جهان

انتقاد جونا هیل از رسانه ها: بدنم را دوست دارم و از عکس های یواشکی شما نمی ترسم

 

 

جونا هیل، بازیگر 37 ساله، از دیلی میل به دلیل انتشار عکس های بدون لباس او حین موج سواری، در راستای تلاش یکپارچه رسانه ها برای شرمسار کردن او از اندامش، انتقاد کرد. او گفت: فکر نمی کنم تا 35 سالگی در هیچ استخری یا جلوی خانواده و دوستان لباسم را درآورده باشم. البته شاید اگر سال ها تمسخر عمومی از سوی رسانه ها و خبرنگاران را تجربه نکرده بودم، زودتر این اتفاق می افتاد.

هیل جمعه شب با پست کردن عکس های دیلی میل از خود، نوشت دیگر این عکس های یواشکی و توجه رسانه ها من را ناراحت نمی کند. من در 37 سالگی یاد گرفته ام خود را بپذیرم و بدنم را دوست داشته باشم. هیل که برای بازی در نقش بچه مثبت ها در فیلم های Superbad و Knocked Up معروف شد، پیش تر  با کاهش وزن شدید در سال های 2011 و 2017 توجه زیاد رسانه ها را به خود جلب کرده بود.

پست اخیر او همراستا با نظرات تعدادی از هوادارانش بود که از استرس و فشاری که اظهار نظر دیگران درباره بدن شان ایجاد کرده بود، ابراز ناراحتی کرده بودند. هیل در این پست خود تاکید کرد داستان خود را به این دلیل در اینستاگرام مطرح کرده تا شاید به سایر افرادی که تجربه مشابهی دارند کمکی کرده باشد. او نوشت: هدف من از انتشار این پست نه این است که بگویم خوش به حالم، نه اینکه بگویم بدا به حالم. این پست را صرفا برای بچه هایی نوشتم که مثل من از ترس اظهار نظر دیگران حتی در استخر لباس شان را در نمی آورند. می خواهم به آنها بگویم خودتان باشید، خوش بگذرانید. شما فوق العاده، بی نظیر و عالی هستید.

البته این تجربه هیل برای بسیاری از سلبریتی های مرد تجربه آشنایی است و بارها به خاطر بدن و ویژگی های ظاهری شان مورد توجه منفی و حتی تمسخر رسانه ها قرار گرفته اند. نمونه های بارز این سلبریتی ها جیسون موموا و چادویک بوزمن فقید هستند که بارها از سوی رسانه ها، مخاطبان و حتی طرفداران شان تحقیر شده اند.

 

 

 

برچسب ها

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا
Don`t copy text!
بستن

AdBlock را متوقف کنید

سیاست