اخباراخبار کانادا

انتقادات گسترده از GoodLife Fitness به دلیل اصرار به بازگشایی سالن های ورزش

 

 

تورنتو- به نقل از بلاگتو: GoodLife Fitness در پی ارسال ایمیل برای اعضاء و درخواست از آنها برای تحت فشار قرار دادن سیاستمداران محلی برای بازگشایی سالن های ورزش (gym) با انتقادات گسترده روبرو شده است. 

این باشگاه ورزشی زنجیره ای کانادا، دوشنبه گذشته با ارسال ایمیل برای اعضاء، آنها را تشویق کرد که با ارسال نامه و ایمیل برای نمایندگان شان در مجلس استان، از بازگشایی سریع باشگاه ها حمایت کنند. 

این ایمیل، شامل راهنمای گام به گام، از جمله نامه از پیش نوشته شده، بود. 

همانطور که انتظار می رفت، بسیاری از گیرندگان این ایمیل استراتژی GoodLife را نپسندیده و از آن استقبال نکردند. به ویژه با توجه به گزارش شدن بیش از یک مورد شیوع کووید-19 در شعب باشگاه در GTA، اندکی پس از بازگشایی. 

 

 

از سوی دیگر اتحادیه مربیان GoodLife، در ماه سپتامبر با ابراز نگرانی در مورد برنامه مدیران شرکت برای برچیدن محدودیت ها و عدم رعایت دقیق پروتکل های بهداشتی و ایمنی، شکایت رسمی را به جریان انداخته است. 

شماره مبتلایان به کووید-19 در انتاریو و سایر مناطق کشور بطور مستمر در حال افزایش است. این افزایش سبب تعطیلی مجدد (حداقل 28 روزه) سینماها، کازینوها، سالن های ورزش و نمایشگاه ها شده و پذیرایی از مشتریان در فضای داخل رستوران ها و بارها را ممنوع کرده است.

برچسب ها

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا
نیازمندیهای ایران جوان 

Don`t copy text!
بستن

AdBlock را متوقف کنید

سیاست