فرهنگ و هنرفرهنگ و هنر جهان

انتخاب پرنس ویلیام به عنوان سکسی ترین مرد کچل جهان!!

 

نتیجه نهایی یک نظرسنجی درباره سکسی ترین مرد کچل جهان در توییتر همه را حیرت زده کرد. اگر فکر می کنید برنده این عنوان استنلی توچی، بازیگر آمریکایی است کاملا در اشتباهید، چرا که او حتی در فهرست 10 نفر اول هم جای نداشت. اما نفر اول کسی نبود جز پرنس ویلیام! در واقع می توان از این پس به لقب پادشاه آینده انگلیس واژه سکسی را نیز اضافه کرد، چرا که بررسی سرچ های گوگل نشان داد نام شاهزاده 38 ساله بیش از 17 میلیون بار در کنار کلمه سکسی آمده است.

مایک تایسون، جیسون استاتهم، پیت بول و مایکل جردن بعد از پرنس ویلیام، 5 نفر برتر این فهرست را تشکیل می دهند. دوین جانسون معروف به راک، وین دیزل، جان تراولتا، فلوید می ودر، بروس ویلیس، و حتی ولادیمیر پوتین نیز در فهرست سکسی ترین مردان کچل جهان دیده می شوند. اما هواداران استنلی توچی از نبودن نام او در این فهرست به شدت ناراحت شده و روز شنبه با ترند کردن نام او، عصبانیت خود را از عدم اشاره به نام بازیگر 60 ساله در فهرست سکسی ترین ها ابراز کردند. کاربری نوشت: استنلی انتقامت را می گیریم و کاربر دیگری نیز توییت کرد: شرکت کنندگان در این رای گیری قطعا استنلی توچی را ندیده بودند.

نویسنده نیویورکر نیز توییت کرد احتمال اینکه کسی بخواهد استنلی توچی چند دقیقه مقابلش بنشیند و در چشمانش نگاه کند نسبت به اینکه کسی حتی یک بار به طور ناخودآگاه سکسی بودن پرنس ویلیام از ذهنش گذشته باشد، 10000 در برابر 1 است. کاربر دیگری هم نوشت: استنلی چه کرد که مستحق این بی احترامی بود؟

و کاربر دیگری یادآوری کرد: وقتی ویدیوهای استنلی به عنوان جذاب ترین صحنه ها وایرال می شود، چه طور ممکن است اسم او در این فهرست نباشد!

یکی دیگر از طرفداران توچی نیز نوشت: مگر استنلی مرده بود که شاهزاده ویلیام سکسی ترین مرد کچل جهان شد؟

 

 

 

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
Don`t copy text!
بستن

AdBlock را متوقف کنید

سیاست