فرهنگ و هنرفرهنگ و هنر جهان

امل کلونی، وکیلی که کفش‌های سکسی می‌پوشد

<امل کلونی> که نام اصلی‌اش <امل عَلَم الدین> است، به دلایل بسیاری نظرات را به خود جلب می‌کند. نخست آن که، او که لبنانی  و مقیم <انگلستان> است، یک وکیل بین‌المللی حقوق بشر است که تاکنون پرونده‌های موفق بسیاری را پشت سر گذاشته است. دیگر اینکه او توانسته دل <جرج کلونی> ستاره‌ هالیوود را چنان به دست آورد، که <کلونی> که به نظر می رسید تا ابد می‌خواهد مجرد بماند، تن به ازدواج دهد. اما افزون بر همه این‌ها، <امل> بسیار شیک‌پوش و در انتخاب لباس‌هایش خوش‌سلیقه است. از شیک پوشی و مدگرایی این زن همین بس که <آنا وینتور> سردبیر مجله‌ Vogue برای میزبانی جشن مد Met Gala در <نیویورک> در ماه می، او را انتخاب کرد.

Amal Clooney Sexy Shoes

خانواده‌ <عَلَم الدین> در دهه‌ 1980 و در گیر و دار جنگ‌های داخلی <لبنان> کشورشان را ترک کرده، به انگلستان آمدند و در منطقه‌ <باکینگهام شایر> ساکن شدند. پدر او <رمزی> مالک آژانس مسافرتی Comet بود و مادرش <بریعا> روزنامه‌نگاریست که برای روزنامه‌ <الحیات> می‌نوشت و همچنین مالک کمپانی بزرگ ICE می‌باشد. <امل> در سال 2001 تحصیلش را در دانشکده‌ حقوق دانشگاه ایالتی نیویورک، با مدرک کارشناسی ارشد، به پایان برد و هم در <انگلستان> و هم در ایالات متحده، دوره‌های وکالت را گذرانده و به عنوان وکیل کار کرده است. او پرونده‌های بین‌المللی زیادی را در کارنامه‌ خود دارد که از آن میان، می توان به پرونده‌ <محمد فهمی> روزنامه‌نگار کانادایی تلویزیون <الجزیره> اشاره کرد.   

اما اگر به یک نکته‌ مهم توجه کنید، می فهمید که چرا مردم در سراسر دنیا مرتبا از این مادر زیبارو تعریف و تمجید می‌کنند و آن نکته این است: <امل> همیشه از فرق سر تا نوک پا، شیک به نظر می‌رسد. زنانی که او را می‌بینند، دوست دارند خود را در لباس‌های او تصور کنند و در رویای خود، کفش‌های او را به پا کنند. <امل> چه در حال سخنرانی برای حقوق بشر باشد و چه دست در دست شوهرش روی فرش قرمز، کفش‌های مناسب و سکسی‌اش را از یاد نمی‌برد.

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن

 
 

نصب اپلیکیشن ایران جوان