صفحه اصلی / فرهنگ و هنر / اما تورمن، هاروی واینستین و کوئینتین تارانتینو را به آزار خود متهم کرد!

اما تورمن، هاروی واینستین و کوئینتین تارانتینو را به آزار خود متهم کرد!

Razi-Clinic

اما تورمن هفته گذشته به جمع شاکیان هاروی واینستین پیوست و او را به آزار جنسی خود متهم کرد. تورمن همچنین کوئینتین تارانتینو، کارگردان فیلم  Kill Bill را متهم کرد که او را مجبور کرده بود در صحنه خطرناکی که منجر به مجروحیت او در حادثه رانندگی شد، بازی کند.

دنبال کنندگان اخبار عالم سینما و سرگرمی سازی، از سال گذشته منتظر اظهارنظر جنجالی تورمن در مورد آزار جنسی بودند. او سال گذشته بدون ذکر نام واینستین ادعا کرد که از سوی یکی از چهره های بانفوذ هالیوود مورد دست درازی جنسی قرار گرفته است. اما نام متجاوز را در موقع مناسب اعلام خواهد کرد.

تورمن در مصاحبه اخیرش با خبرنگار نیویورک تایمز به ملاقات با واینستین در هتل او در پاریس در سال های 1990 اشاره کرد و مدعی شد که واینستین در حالی که تنها ربدوشامبر بر تن داشت در جلسه حاضر شد. اما دست درازی جنسی مدتی بعد در لندن رخ داد.

 


تورمن می گوید که پس از مدتی ترتیب جلسه ای با واینستین را داد و او را تهدید کرد که اگر کاری که با او و زنان دیگر کرد را تکرار کند، آینده حرفه ای و اعتبار و خانواده اش را نابود خواهد کرد.

واینستین، تهید کننده چند فیلم بزرگ و برنده جایزه اسکار، از جمله Good Will Hunting با بازی مت دیمون و بن افلک و همچنین فیلم Pulp Fiction به کارگردانی کوئینتین تارانتینو، در واکنش به اتهامات مطرح شده از سوی تورمن اعتراف کرد که به او نظر داشت اما هرگز او را به صورت فیزیکی مورد حمله قرار نداد. نماینده واینستین از جانب او مدعی شد: آقای واینستین ماجراهای 25 سال قبل را به یاد دارد و اینکه چگونه با سوء تعبیر حرکات خانم تورمن، قصد نزدیک شدن به وی را داشت، اما اتهام آزار فیزیکی و جنسی را قویا رد می کند.

در بیانیه واینستین این سوال مطرح شده بود که چرا تورمن برای مطرح کردن ادعاهایش 25 سال صبر کرد و در تمام سال های گذشته رابطه کاری اش را با واینستین حفظ کرد؟

لازم به ذکر است که نماینده تارانتینو و یا خود وی در مورد ادعاهای مطرح شده از سوی تورمن، اظهار نظر نکرده اند.

<

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *