اخباراخبار کانادا

اقدام انساندوستانه شکلات ساز انتاریویی برای کمک به نیازمندان 

لندن/انتاریو- Global News: یک شکلات سازی محلی در لندن- انتاریو در اقدامی انساندوستانه برای مبارزه با بحران گرسنگی در جهان در دوران پاندمی COVID-19 دست به کار شده است. 

مارک فورات، مالک برند Forrat’s Chocolates ، کمپینی به نام Forrat’s Feeds Families راه اندازی کرده و با ساخت و فروش شکلات، بسته های غذایی برای خانواده های کم درآمد ساکن لندن آماده می کند. 

فورات در گفتگو با خبرنگاران گفت: حدود دو ماه و نیم قبل، با آغاز پاندمی COVID-19، به همسرم گفتم که قصد کمک دارم. این کمپین از همان جا آغاز شد. می خواستم به پرستاران، ماموران امداد پزشکی و پلیس شکلات اهداء کنم. اما این تصمیم عملی نشد. زیرا بیمارستان ها مایل به پذیرفتن مواد غذایی تهیه شده در خارج از بیمارستان نبودند. این مساله باعث شده ایده دیگری برای استفاده از شکلات های Raspberry Velvet به ذهن ام خطور کند. ما حالا 40 هزار شکلات raspberry velvet تولید می کنیم که از کاکائوی برزیلی ساخته شده است. 

فروشگاه های زنجیره ای Loblaws فضایی را در شعب خود برای فروش شکلات های  فورات اختصاص داده است. این شکلات ها همچنین در شعب Real Canadian Superstores لندن نیز عرضه می شوند.
او تا جمعه گذشته مقدار کافی شکلات برای تهیه بسته های غذایی برای 10 خانواده نیازمند، فروخت. هر بسته برای مصرف یک ماه خانواده کافی بوده و حاوی مواد غذایی فاسدنشدنی، از جمله سریال صبحانه، بیسکوئیت، کنسرو لوبیا، کره بادام، پاستا، کنسرو تن، مربا، برنج و اقلام دیگر می باشد. 

بورات در سال های 1970 در برزیل متولد شد و چند سال را برای یادگیری فوت و فن شکلات سازی در فرانسه بسر برد. او در سال 1996 به همراه همسرش الا به کانادا مهاجرت کرد. این زوج صاحب یک فرزند دختر می باشند. 

 

 

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Don`t copy text!