فرهنگ و هنرفرهنگ و هنر جهان

افشای راز فرزند نامشروع، زندگی زناشویی آرنولد شوارتزنگر را نابود کرد!

 

آرنولد شوارتزنگر وجود پسرش را از جهانیان مخفی نگه داشته بود، تا اینکه راز او برملا شد و زندگی زناشویی اش را به باد داد. 

شوارتزنگر از پیشخدمت خانه شان صاحب یک فرزند پسر شد و به مدت 10 سال آن را به عنوان یک راز حفظ کرد. 

بازیگر مشهور در سال 1986 با ماریا شرایور (از خاندان مشهور کندی ها) ازدواج کرد. شرایور که روزنامه نگار و نویسنده می باشد، خواهرزاده جان اف کندی، رئیس جمهور فقید آمریکا می باشد که در سال 1963 ترور شد. 

آرنولد و ماریا 4 فرزند به نام کاترین، کریستینا، پاتریک و کریستوفر دارند. اما زندگی مشترک آنها پس از 25 سال در سال 2011 به پایان رسید. یعنی هنگامی که فاش شد آرنولد صاحب یک فرزند نامشروع از پیشخدمت شان می باشد. 

در گزارش جنجالی که در نشریه Los Angeles Times منتشر شد، ادعا شد که شوارتزنگر پسری به نام جوزف از میلدرد پاتریشیا (پتی) بائنا، پیشخدمت و پرستار سابق فرزندانش، دارد. 

 

 

هنگامی که این خبر منتشر شد، جوزف 14 ساله بود. شوارتزنگر که از بازیگری به مقام فرمانداری کالیفرنیا رسیده بود، مدعی شد که از اینکه جوزف فرزندش است بی اطلاع بوده و تنها وقتی متوجه شباهت ظاهری فوق العاده اش با وی شد، به این مساله پی برد! 

گفته می شود، بائنا در سال 1997 از آرنولد باردار شد. یعنی همزمان با بارداری شرایور با کوچکترین فرزندش کریستوفر. جوزف  5 روز پس از تولد کریستوفر در سپتامبر 1997، به دنیا آمد. بائنا در آن هنگام، روی گواهی تولد، شوهرش را به عنوان پدر فرزندش معرفی کرد، اما چند هفته بعد از تولد جوزف از همسرش جدا شد. 

چند ماه پس از فاش شدن راز وجود جوزف، آرنولد و ماریا شرایور 9 ماه مه 2011 از یکدیگر جدا شدند. 

بعدها مشخص شد که آرنولد از زمانی که متوجه شد جوزف فرزند خودش می باشد، او و مادرش را تامین مالی کرده است. حتی شایع شد که شوارتزنگر، خانه ای نو و استخردار را برای بائنا و پسرکش در Bakersfield کالیفرنیا خریداری کرد. 

طی چند سال اخیر و در پی جدایی آرنولد از ماریا، پدر و پسر اوقات بیشتری را در کنار یکدیگر سپری کرده اند. جوزف نیز مانند پدرش به ورزش پرورش اندام روی آورده و همچون آرنولد عضلانی و قوی هیکل است.

برچسب ها

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا
Don`t copy text!
بستن

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید