فرهنگ و هنرفرهنگ و هنر جهان

افشاگری شجاعانه جاستین بیبر درباره وسوسه خودکشی

 

جاستین بیبر شجاعانه درباره مشکلات روحی خود در گذشته و وسوسه خودکشی سخن گفت. خواننده محبوب 26 ساله در مستند جاستین بیبر: فصل بعد در یوتیوب، کسانی را که از مشکلات روحی رنج می برند به سخن گفتن درباره آن تشویق کرد و گفت اگر خودش چنین کاری را انجام داده بود مجبور به تحمل این همه درد و رنج نمی شد. او گفت: وقت هایی بود که واقعا به خودکشی فکر می کردم. مدام با خود فکر می کردم که آیا بر درد و رنج من پایانی هست؟ بعد به این نتیجه می رسیدم که ترجیح می دهم دیگر این درد را احساس نکنم.

خواننده آهنگ Holy حالا بیش از همیشه احساس سلامت و سبکی می کند و دوست دارد به کسانی که اکنون درگیر مشکلات روحی مشابهی هستند کمک کند. او گفت: می خواهم پیشرو این موضوع باشم و به مردم بگویم لازم نیست نقاب بزنید یا نقش بازی کنید. همین شخصیتی که دارید خوب است. بیبر افزود: من حالا با خودم به صلح رسیده ام. و می خواهم مردم را تشویق کنم اگر احساس تنهایی می کنند درباره آن حرف بزنند. حرف زدن آنها را خلاص می کند و جلوی درد و رنج بیشتر را می گیرد.

بیبر که با هواداران خود درباره ناراحتی های روحی و روانی اش بسیار صادق و صریح بوده است حتی عکسی به همراه درمانگرش منتشر کرد و نوشت: داشتن فکر و ذهن سالم، فوق العاده است. او همچنین دعا کردن، مدیتیشن و موسیقی را از عوامل بسیار موثر در درمان خود توصیف کرد.

ستاره جوان دنیای موسیقی پیش تر در یک پست اینستاگرامی شهرت در کودکی را عامل مشکلات روحی و وسوسه خودکشی اش توصیف کرده بود. او نوشت: تا سن بیست سالگی که از شهرت اشباع شده بودم، هر تصمیم بدی را که ممکن بود گرفته بودم. او ادامه داد: هرچند مدت ها طول کشید تا عادت های اشتباهم را در ارتباطاتم اصلاح کنم و به تعادل بازگردم، اما این شانس را داشتم که در اطرافم کسانی بودند که من را به خاطر خودم دوست داشتند.  

 

 

برچسب ها

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا
نیازمندیهای ایران جوان 

Don`t copy text!
بستن

AdBlock را متوقف کنید

سیاست