اخباراخبار کانادا

افشاگری جدید؛ هانی شرمن قرار بود کنترل درآمد خالص از ثروت چند میلیارد دلاری شوهرش را در دست بگیرد

 

 

تورنتو- طبق اطلاعات جدیدی که در اختیار تورنتو استار قرار گرفته است، بری شرمن وصیت کرده بود که پس از مرگ، تمام درآمد خالص از ثروت چند میلیارد دلاری اش به همسرش هانی برسد. تورنتو استار در ادامه تحقیقات خود در مورد قتل این زوج میلیاردر در سال 2017، به مدارک جدید دست یافته است. 

با اینکه هانی شرمن قرار نبود در تصمیم گیری های مربوط به سرمایه گذاری یا فروش سهام، دخالت کند، اما می توانست درآمد خالص از بیزنس، از جمله شرکت داروسازی Apotex یا از محل ملک و املاک متعلق به شوهرش را هر طور که می خواهد خرج کند. 

با فوت هر دو، یعنی آقا و خانم شرمن، اموال و ثروت آنها به 4 فرزندشان، یعنی جوناتون و خواهرانش لورن، آلکساندرا و کایلین رسید، تا در میان شان تقسیم شود. 

خبرنگاران تورنتو استار در ادامه تحقیقات خود دریافتند که بری شرمن 9 ماه قبل از مرگ، متن وصیت نامه اش را تغییر داده و تعداد متولیان یا معتمدینی که وظیفه نظارت بر دارایی و املاکش را به عهده داشتند را از 8 نفر به 4 نفر کاهش داد. به این ترتیب، سه دختر شرمن جایگاه خود در جمع معتمدین را از دست دادند. اما پسرش جوناتون آن را برای خود حفظ کرد. 

 

 

اما چرا این افشاگری ها مهم می باشند؟

با اینکه به ارث گذاشتن اموال یا درآمد خالص حاصل از بیزنس برای همسر غیر معمول نیست، اما برخی افراد مورد اعتماد بری شرمن ادعا می کنند که او در وصیت نامه اش چندان سخاوتمندانه با هانی برخورد نکرده بود.  

هم اکنون نسخه های اصلی وصیت نامه بری شرمن، اسناد مربوط به املاک و مستغلات و استشهادی که از طرف خانواده تنظیم شده است به حکم دادگاه مهر و موم شده اند، اما تورنتو استار برای دسترسی به این اسناد اقدام کرده است. دادگاه عالی کانادا در حال بررسی استدلال های تورنتو استار و متولیان املاک شرمن است و احتمالا در اواخر سال جاری حکم خود را صادر خواهد کرد.

 متولیان اموال شرمن استدلال کردند که خانواده او انتظار حفظ حریم خصوصی شان را دارند و انتشار این اطلاعات می تواند امنیت آنان را تهدید کند. 

اجساد بری شرمن 75 ساله و هانی شرمن 70 ساله درست قبل از ظهر جمعه 15 دسامبر 2017 در منزل شان کشف شدند. 

تحقیقات جنایی درباره مرگ آنها اکنون وارد چهارمین سال خود شده است. در ابتدا، پلیس، جنایت را قتل-خودکشی اعلام کرد، اما پس از 6 هفته نظر خود را تغییر داد. اکنون، پلیس می گوید که آنها ایده ای از آنچه رخ داده دارند و همچنان به تحقیقات ادامه خواهند داد.

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
Don`t copy text!
بستن

AdBlock را متوقف کنید

سیاست