فرهنگ و هنرفیلم و سینما

افسوس مدونا به خاطر رد کردن این نقش ها

مدونا در دوران حرفه ای شلوغ خود چندین نقش سینمایی نیز ایفا کرده اما آنچه باعث افسوس اوست، نقش هایی است که رد کرده است. مدونا کار خود را از دهه 80 با ارائه آهنگ های مورد علاقه نوجوانان تشنه موسیقی آن دوره آغاز کرد. اما با حضور و اجرای متفاوتی که بر صحنه داشت، نظر بسیاری از اهالی سینما را نیز به خود جلب کرد و در فیلم هایی از جمله Shanghai Surprise، Dick Tracy، Desperately Seeking Susan، و Who’s That Girl ایفای نقش کرد.

او علاوه بر بازی در چند فیلم دیگر، در مستند جرات یا حقیقت، مستندی متفاوت و هنجارشکن از ماهیت جنسی زندگی خود، نیز خوش درخشید. اما در این میان نقش هایی نیز بودند که همان طور که خود مدونا در گفتگوی اخیرش در شوی جیمی فالون گفت، از دست دادن آنها باعث افسوس اوست.

جیمی فالون در این گفتگو از مدونا درباره شایعه رد کردن نقشی در شاهکار علمی تخیلی ماتریکس از او پرسید و مدونا در پاسخ، ضمن تایید این شایعه، گفت: باور می کنید!.

.

 

ماتریکس یکی از بهترین فیلم هایی است که ساخته شده و من با همه وجود به خاطر نپذیرفتن آن حسرت می خورم. مدونا در ادامه گفت او پیش از ماتریکس نیز نقش زن گربه ای در بازگشت بتمن به کارگردانی تیم برتون، و همچنین نقشی را در Showgirls از پائول ورهوون رد کرده بود. او در این باره گفت: بعدها که زن گربه ای و جسارت نقش را دیدم بسیار افسوس خوردم اما در مورد Showgirls اصلا ناراحت نیستم. زن گربه ای در نهایت به میشل فایفر رسید که در آن حضوری موفق داشت اما شکست Showgirls در گیشه تا حدود زیادی به الیزابت برکلی بخت برگشته نسبت داده شد.

اما هیچ نقشی به اندازه نقشی که خود مدونا از زندگی خودش، برای خودش، می نویسد بزرگ و تاثیرگذار نخواهد بود. او درباره این مستند جدید گفت: هیچ کس روی کره زمین نیست که بتواند فیلمی را درباره زندگی من بهتر از خودم بنویسد و کارگردانی کند.


برچسب ها

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا
Don`t copy text!
بستن

AdBlock را متوقف کنید

سیاست