اخباراخبار کانادا

افزایش یازده درصدی نرخ بیمه اتومبیل در انتاریو طی سال جاری

انتاریو- CBC News: نرخ بیمه اتومبیل در انتاریو، یکی از بالاترین نرخ ها در سطح کشور می باشد. با این حال طی سال جاری، نرخ بیمه 11 درصد دیگر افزایش خواهد یافت. این افزایش علیرغم قول دولت انتاریو برای اصلاح سیستم بیمه اتومبیل می باشد. 

به گزارش CBC، مسوولین سازمان نظارت بر ارائه کنندگان خدمات مالی در انتاریو یا FSRA، با افزایش نرخ بیمه اتومبیل از سوی 20 شرکت بیمه فعال در استان، موافقت کرده است. 

همانطور که می دانید، دولت داگ فورد در آوریل 2019 و در هنگام معرفی اولین لایحه بودجه، قول اصلاح سیستم بیمه اتومبیل را داد. اصلاحات مد نظر دولت، از جمله شامل افزایش گزینه های در دسترس رانندگان و افزایش رقابت بین شرکت های بیمه فعال در استان بود. با اینکه در آن زمان، برنامه خاصی برای کاهش نرخ بیمه معرفی نشد، اما ویک فیدلی، وزیر دارایی وقت انتاریو، اصلاحات پیشنهادی را اساسی توصیف کرد. 

انتاریو یکی از پایین ترین نرخ های سوانح رانندگی و فوت ناشی از آن در سطح کشور را دارد، با این حال نرخ بیمه اتومبیل در این استان جزو بالاترین ها در کانادا می باشد. در واقع انتاریو با میانگین 1505 دلار، دومین در کشور می باشد. گران ترین نرخ بیمه اتومبیل با میانگین 1832 دلار در بریتیش کلمبیا عرضه می شود. پایین ترین نرخ (میانگین 717 دلار) در کبک عرضه می شود.

 

 

برچسب ها

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Don`t copy text!

ایران جوان را در اینستاگرام دنبال کنید.

  • 9
  • 0