اخباراخبار کانادا

افزایش موارد جدید ابتلا به ویروس کرونا در بریتیش کلمبیا و هشدار مقامات درمانی 

بریتیش کلمبیا- Global News: دکتر بانی هنری، مقام ارشد درمانی بریتیش کلمبیا عدم رعایت توصیه های ایمنی در رستوران ها، هتل ها، میهمانی های خانوادگی و دوستانه را عامل افزایش موارد جدید ابتلا در استان می داند. به گفته دکتر هنری، جوانان 20 تا 30 و چند ساله اکثر مبتلایان جدید را تشکیل می دهند. 

هنری هشدار داد: ما در موقعیتی هستیم که اگر مراقب نباشیم، رشد سریع انتقال ویروس را مشاهده خواهیم کرد. خوشبختانه هنوز می توانیم از وقوع آن پیشگیری کنیم. 

اطلاعات ارائه شده توسط هنری نشان می دهد که میانگین تعداد تماس های شخصی 65 تا 75 درصد قبل از پاندمی است. در صورت افزایش تعداد تماس ها به 80 درصد، تعداد مبتلایان جدید از آمار منتشر شده در اواسط آوریل فراتر خواهد رفت.  

نگرانی دولت استان بابت مبتلایانی است که با عده زیادی از افراد در تماس می باشند. طی ماه مارچ و قبل از اعمال مقررات سختگیرانه، افراد مبتلا حداکثر با 11 تا 12 نفر تماس داشتند. تعداد تماس ها پس از به اجرا گذاشته شدن محدودیت ها به 3 یا 4 نفر کاهش یافت، اما اخیرا به بیش از 10 نفر افزایش یافته است. به گفته دکتر هنری در برخی از موارد، افراد مبتلا با 20 تا 30 نفر تماس داشتند.

 

 

برچسب ها

نوشته های مشابه

Don`t copy text!

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید