اخباراخبار کانادا

افزایش صد هزار دلاری میانگین قیمت مسکن در تورنتو طی سال گذشته

 

تورنتو- BlogTo: اگر به گرانی سرسام آور مسکن در تورنتو تردید داشتید، حتما با مطالعه گزارش ماه جون بازار مسکن شهرمان متقاعد خواهید شد. 

موسسه کارگزاری املاک و مستغلات Zoocasa اخیرا گزارش ماه جون بازار خرید و فروش در 28 منطقه انتاریو را منتشر کرد. با اینکه در اکثر این بازارها شاهد افت خرید و فروش در مقایسه با جون 2019 بودیم، اما میانگین قیمت مسکن در همه این مناطق سیر صعودی داشت. 

علیرغم راکد بودن بازار خرید و فروش در تورنتو طی ماه های آوریل و مه، سیر صعودی قیمت ها ادامه داشت. انتظار می رود که با بازگشت تدریجی خریداران به بازار، خرید و فروش رونق گرفته و قیمت ها بالاتر برود. 

طبق گزارش Zoocasa که بر اساس داده های انجمن کانادایی املاک و مستغلات (CREA) تنظیم شده است، میانگین قیمت مسکن در 9 بازار استان بیش از 100 هزار دلار افزایش داشت. بازارهای GTA با بیشترین رشد قیمت صدر جدول را به خود اختصاص داده اند. 

بیشترین افزایش قیمت (با 177 هزار و 550 دلار) در اوکویل ثبت شد. میانگین قیمت مسکن در این منطقه هم اکنون به 1 میلیون و 249 هزار و 685 دلار رسیده است. 

 

 

مارکام با 171 هزار و 726 دلار افزایش در رده دوم قرار گرفت. میانگین قیمت در این منطقه 1 میلیون و  86 هزار و 502 دلار می باشد.  قیمت ها در آرورا، میسی ساگا، وان، ریچموندهیل، نیومارکت و هالتون هیلز نیز با افزایش 6 رقمی روبرو شد. 

تورنتو با 106 هزار و 657 دلار افزایش در مقایسه با جون 2019، مکان نهم جدول را به خود اختصاص داد.

برچسب ها
دکمه بازگشت به بالا
Don`t copy text!
بستن

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید