اخباراخبار کانادا

افزایش سرقت دوچرخه ساکنان کاندومینیوم

تورنتو- علیرغم افزایش موارد سرقت از آپارتمان ها و کاندوها، بسیاری از مدیران کاندوهای تورنتو همچنان اجازه نگهداری دوچرخه در داخل واحد یا بالکنی را نمی دهند. مشکل اینجاست که دوچرخه ها از انباری داخل پارکینگ سرقت می شوند.

سرقت دوچرخه معضل بزرگی در تورنتو است. تعداد دوچرخه های به سرقت رفته از مجتمع های آپارتمانی از تعداد دوچرخه های دزدیده شده از خیابان افزایش یافته است. بنابراین مدیریت کاندو و صاحبان آپارتمان های اجاره ای و همچنین پلیس بایستی با جدیت بیشتر با این معضل برخورد کنند.

با اینکه بر اساس قوانین شهری، مجتمع های آپارتمانی و کاندومینیوم ها بایستی مکان مخصوص پارک دوچرخه را در اختیار ساکنان قرار بدهند، اما مشخص نیست که آیا این قانون رعایت می شود یا خیر.

بسیاری از ساکنان دان تاون با دوچرخه رفت و آمد می کنند. بنابراین، این وسیله نقلیه اصلی آنها محسوب می شود. ولی مدیران کاندومینیوم به این مساله بی توجه هستند.

یکی از راه های جلوگیری از سرقت دوچرخه نگهداری آن در داخل واحد یا بالکنی است. اما به شرطی که این دوچرخه ها در مکان های مشترک یا مشاع مانند راهروها پارک نشده و مزاحمتی برای سایر ساکنان ایجاد نکنند. شرط دیگر اینکه در هنگام وارد و خارج کردن دوچرخه، راهرو کثیف نشده و فضای آسانسور بیش از حد اشغال نشود.

 

 

برچسب ها

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Don`t copy text!