فرهنگ و هنرفرهنگ و هنر جهان

اعلام جرم علیه کریس براون برای خرید یک میمون

گزارش می رسد که کریس براون خواننده‌ آمریکایی، دوباره‌ به دادگاه احضار شده، تا به اتهامات جنایی او رسیدگی شود. سخنگوی دفتر دادستانی کل شهر لس آنجلس، به رسانه‌ها گفته که این خواننده‌ 29 ساله، با دو فقره اتهام برای نگهداری از یک حیوان حفاظت‌شده بدون دریافت مجوز، روبرو است. این اتهامات، به این خاطر بر براون وارد شده که او، کریسمس سال گذشته، یک میمون از نوع Capuchin را برای دخترش رویالتی خریداری کرده است. به گفته دادستانی، او در ماه فوریه به دادگاه احضار خواهد شد و ممکن است با مجازاتی برابر با شش ماه حبس روبرو شود.

میمونی که براون خریداری کرده، پس از آن مورد توجه و تحقیق مقامات قضایی قرار گرفت، که تصویری از او در اکانت این خواننده در شبکه‌های اجتماعی پدیدار شد. در ماه دسامبر 2017، این خواننده‌ آمریکایی ویدئویی از دخترش در شبکه‌های اجتماعی پست کرد، که او را در حال بازی کردن با این میمون نشان می‌داد. اما او بلافاصله سورپرایز خودش برای کریسمس را نیز، دریافت کرد؛ چرا که متوجه شد که برای نگهداری حیوانات حفاظت شده در خانه، به مجوز نیاز دارد.

چندی پس از آن پست، ماموران اداره‌ محافظت از ماهی‌ها و حیات وحش ایالت کالیفرنیا، به خانه‌ براون در لس آنجلس رفته و میمون را در محافظت خود، از آنجا خارج کردند. کاپیتان پارتریک فوی مدیر این مرکز، در همان زمان گفت که بازرسان اداره، دریافته‌اند که برای نگهداری این میمون که نامش فیجی است، مجوزی گرفته نشده است. او گفت که ویدئوی پست شده در شبکه‌های اجتماعی، باعث شده چند نفر از شهروندان نگران، به سازمان حیات وحش کالیفرنیا تماس بگیرند.

براون توافق کرد که با ماموران همکاری کند و با اینکه خود در منزل نبود، کارگران خانگی او، حیوان را به ماموران تسلیم کردند. فیجی اکنون در یک مکان امن نگهداری می‌شود، که نام آن اعلام نشده است.

براون از سال 2009 و اتهاماتش برای حمله‌ فیزیکی به دوست دخترش ریحانا، چند بار گرفتار مشکلات قانونی شده است.

برچسب ها

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Don`t copy text!
بستن

ایران جوان را در اینستاگرام دنبال کنید.

 

  • 6
  • 0