اخباراخبار کانادا

اعتراف رهبر حزب نیودموکرات به اشتباهات و معرفی استراتژی جدید برای شکست لیبرال ها

بریتیش کلمبیا- جاگمیت سینگ، رهبر حزب نیودموکرات کانادا، اجلاس نمایندگان نیودموکرات در مجلس فدرال را در سوری بریتیش کلمبیا افتتاح کرد. او در سخنرانی خود که در حضور 30 نماینده جدید نیودموکرات مجلس برگزار شد، ضمن اعتراف به اینکه در اطلاع رسانی و ایجاد ارتباط با کانادایی ها، عملکرد بهتری داشته باشد، استراتژی حزب برای برخورد با لیبرال ها در مجلس فدرال و نهایتا شکست لیبرال ها در انتخابات سال آینده را تشریح کرد.

سینگ در پاسخ به سوالی درباره کوتاهی یا اشتباهات شخصی اش به عنوان رهبر حزب، گفت: <شکی وجود ندارد که باید کارهای بیشتری انجام بدهیم. من باید بیشتر تلاش کنم. حزب مان هم همینطور. ما باید ضمن درک مشکلاتی که مردم با آن روبرو می باشند، از راه حل صحبت کنیم.>

حزب نیودموکرات در نظرسنجی های عمومی، با فاصله زیاد از دو حزب دیگر کانادا، در مکان سوم قرار گرفته است و در جمع آوری کمک های مالی چندان موفق عمل نکرده است.

سینگ در بخشی از سخنانش از حزب لیبرال به دلیل کوتاهی در بستن راه گریزهای فرار مالیاتی برای فوق ثروتمندان کانادایی، انتقاد کرد و گفت: <اکثر 100 کانادایی فوق ثروتمند به حزب لیبرال کمک مالی کرده و می کنند. در واقع 56 درصد از ثروتمندترین کانادایی ها جزو تامین کنندگان بودجه حزب لیبرال هستند. چرا؟ چون می دانند که حزب لیبرال از منافع آنها دفاع خواهد کرد و مایل نیست کاری در جهت بستن راه گریزهای فرار مالیاتی انجام بدهد. موضع ما (حزب نیودموکرات) با موضع لیبرال ها درباره مالیات کاملا واضح است.>

لازم به ذکر است که برخی از کمک کنندگان مالی بزرگ به حزب لیبرال عبارتند از: دیوید تامسون، گلن وستون (مالک Loblaws و Shoppers Drug Mart)، خانواده های Saputo و Desmarais و همچنین خانواده ایروینگ از غول های صنعت نفت و کشتی سازی.

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن

 
 

نصب اپلیکیشن ایران جوان