فرهنگ و هنرفرهنگ و هنر جهان

اشتباه لپی بریتنی در مورد نامزدش سام اصغری

ظاهرا بریتنی اسپیرز نامزدی خود با سام اصغری را فراموش کرده و نیاز به یادآوری داشته است. او در پست اینستاگرامی اخیرش، که در آن نارضایتی خود را از سفری که به جزیره شخصی اش داشت با هواداران به اشتراک گذاشته بود، نوشت: امیدوار بودم عکس های باحالی از این سفر برایتان داشته باشم اما کل روز فقط باران بارید، هرچند برای من زیاد بد نشد، چون مثل یک نوزاد تمام طول روز را خوابیدم. با اینکه بریتنی گفت زیاد از این سفر لذت نبرده است، اما شانس رفتن به جزیره را مغتنم شمرد و ادامه داد: سفر آن طور که می خواستم پیش نرفت اما به قول دوست پسرم، همیشه باید قدردان بود. دقایقی بعد از انتشار این پست، سام در کامنتی اشتباه لپی بریتنی را اصلاح کرد و ضمن گذاشتن چند ایموجی تاکید، نوشت: نامزد!

سام و بریتنی در ماه سپتامبر، بعد از حدود 5 سال رابطه دوستی با هم نامزد کردند. این دو اولین بار یکدیگر را سر صحنه فیلمبرداری موزیک ویدیوی آهنگ Slumber Party  بریتنی ملاقات کرده بودند. 

بریتنی چند روز قبل با انتشار عکس هایی همراه با یکی از دوستانش در هلیکوپتر آغاز سفر خود به جزیره را با بیش از 35 میلیون هوادار خود در اینستاگرام به اشتراک گذاشته بود. 

خواننده پرطرفدار پس از موفقیت حقوقی بزرگی که با پایان دادن قیمومیت پدرش بر زندگی او، آزادی اش را به او بازگرداند، اکنون ضمن خوشحالی از رسیدن به آرزوی دیرینه اش، نگران است با ارتکاب کوچک ترین اشتباه منجر به تغییر رای دادگاه شود. او می گوید به ویژه از پاپاراتزی ها می ترسد چون همیشه در تلاش هستند او را به انجام یک حرکت نامعقول وادار کنند. 

سلبریتی 39 ساله قبلا نیز ابراز کرد پس از 13 سال که اجازه رانندگی به او داده نمی شد، دوباره سوییچ ماشینش به او داده شده و نوشت نمی داند چه کاری از او سر زده که سال ها مستحق چنین رفتاری بوده است. او همچنین خانواده اش را تهدید کرد در صورتی که سکوتش را بشکند، به هیچ کدام رحم نخواهد کرد.


برچسب ها

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا
Don`t copy text!
بستن

AdBlock را متوقف کنید

سیاست