اخباراخبار کانادا

استفاده از ماسک توسط مشتریان در فروشگاه های Longo’s اجباری شد

کانادا- CBC News: بر اساس تصمیم مسوولین فروشگاه های زنجیره ای Longo’s ، مشتریان در حین خرید از فروشگاه می بایست از ماسک استفاده کنند.

فروشگاه های زنجیره ای که مقر اصلی آن در تورنتو واقع شده است، مقررات جدید را از دوشنبه 4 ماه مه به اجرا گذاشته و هدف خود را مبارزه با پاندمی COVID-19 اعلام کرده است.

خوار و بار فروشی های کانادا در دوران پاندمی تحت فشار مضاعف قرار گرفته اند. یکی از مشکلات اساسی، تضمین امنیت و سلامتی کارکنان فروشگاه ها می باشد. با اینکه علم تا به این لحظه مفید بودن یا نبودن ماسک در پیشگیری از ابتلا را مشخص نکرده است، اما کارشناسان بهداشتی، استفاده از ماسک در ملاء عام را به مردم توصیه می کنند.

Longo’s مانند سایر سوپرمارکت های زنجیره ای مقررات ویژه ای را برای مشتریان وضع کرده است. از جمله لزوم حفظ فاصله فیزیکی (حداقل 2 متر) در صف پرداخت و محدود کردن تعداد مشتریان حاضر در فروشگاه به صورت همزمان. مسوولین این شرکت از خریداران درخواست کرده تا هنگام مراجعه به فروشگاه ماسک با خود داشته باشند. در صورت همراه نداشتن ماسک، می توان از یکی از کارکنان فروشگاه آن را تهیه کرد. کودکان زیر دو سال از مقررات جدید معاف می باشند.

 

 

برچسب ها

نوشته های مشابه

Don`t copy text!