فرهنگ و هنرفرهنگ و هنر جهان

استعدادهای نهفته اعضای خاندان سلطنتی انگلستان

 

اعضای خاندان سلطنتی در اوقات فراغت به سرگرمی های مورد علاقه شان می پردازند. از نویسندگی گرفته تا باغبانی،عکاسی و نوازندگی. 

بسیاری از مردم از استعدادهای نهفته اعضای خاندان سلطنتی انگلستان بی اطلاع می باشند. از مهارت ملکه الیزابت در عکاسی گرفته تا هنر خوشنویسی مگان مارکل. 

برای مثال پرینس چارلز، ولیعهد انگلستان در نقاشی مهارت دارد و برخی از تابلوهای آبرنگ او به قیمت بالای 2 میلیون دلار فروخته شده اند. او همچنین یک باغبان ماهر می باشد. 

ملکه الیزابت همچنین یک مکانیک دوره دیده و راننده کامیون است. او این مهارت ها را در دوران جنگ جهانی دوم کسب کرده است. او در 18 سالگی وارد ارتش شد و در آنجا رانندگی با کامیون و مکانیکی را فراگرفت. 

ملکه الیزابت اولین دوربین خود را قبل از آغاز جنگ جهانی دوم از پدرش، پادشاه جورج ششم هدیه گرفت.

 

 

مگان مارکل در خوشنویسی استاد است و حتی برای شخصیت های مشغول خوشنویسی کرده است. بد نیست بدانید که کارت دعوت عروسی رابین تیک و پائولا پاتون، توسط مگان خوشنویسی شد. 

پرینسس بئاتریس، نوه ملکه الیزابت یک ورزشکار است و در ماراتن 2010 لندن شرکت کرده است. او در واقع اولین عضو خاندان سلطنتی است که در ماراتن لندن دویده است. او با هدف جمع آوری اعانه برای موسسات خیریه در آن مسابقه شرکت کرد. 

شاهزاده ویلیام (دوک کمبریج) به زبان سواهیلی تسلط دارد و در ملاقات سال 2018 خود با جان ماگوفولی، رئیس جمهور تانزانیا، با این زبان با وی گفتگو کرد. 

کیت میدلتون (دوشس کمبریج) نه تنها یک عکاس ماهر است، بلکه فلوت می نوازد و نقاشی می کند. 

پرینسس دایانای فقید یک شیرجه روی ماهر بود و حتی یک حرکت جدید را ابداع کرد. 

شاهزاده جورج، فرزند ارشد ویلیام و کیت، استعداد نقاشی را از پدربزرگش چارلز به ارث برده است.

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
Don`t copy text!
بستن

AdBlock را متوقف کنید

سیاست