فرهنگ و هنرفرهنگ و هنر جهان

از عمل سینه تا دوست پسر معروف: درس‌هایی از ژیزل بوندچن

کتاب جدید ژیزل بوندچن، که سه‌شنبه منتشر شد، فرصتی را فراهم کرده تا درس هایی از زندگی یکی از سرشناس‌ترین سوپرمدل‌های دنیا بیاموزیم. ژیزل برای 15 سال، بالاترین درآمد را در صنعت مدلینگ داشت تا سرانجام کندال جِنِر در سال 2017، از او پیشی گرفت.

این مدل 38 ساله، که اهل شهر هوریزونتینا در جنوب‌غربی برزیل است، در این کتاب زندگینامه، از مادر بودن، ازدواج با تام بریدی ستاره‌ NFL، و دشواری‌هایش در زندگی می‌گوید. برخی از این نکته‌ها را، در زیر می‌آوریم:

او از عمل زیبایی سینه‌اش پشیمان است

ژیزل که به خاطر بدن متناسبش شناخته می‌شود، قبول می‌کند که اندامش، پس از زایمان‌هایش، شیر دادن و فرزندانش تغییر کرده بود. او می‌گوید به هر کدام از دو فرزندش بنجامین و ویویان به ترتیب 8 و 5 ساله، دو سال شیر داده و سینه‌هایش کوچک شده بودند.

اما هنگامی که این مدل، به سر کار بازگشت، اظهار نظرهای دیگران در مورد سینه‌های او، موجب شد که به عمل جراحی بزرگ کردن سینه، تن در دهد. او در این کتاب می‌نویسد: <این یکی از ناراحت‌کننده‌ترین تصمیمات زندگی‌ام بود و فکر می‌کردم که پس از عمل، این مشکل حل می‌شود>.

این جراحی، شرایط را بدتر کرد. او می‌گوید: <من با سایز جدید سینه‌هایم احساس راحتی نمی‌کردم. عصبانی بودم و افسرده که این کار را بیشتر برای رضایت دیگران کرده بودم>.

او هشدارهای پزشک درباره‌ زایمان در خانه را، نادیده گرفت

این مدل در کتابش از نقشه‌اش برای انجام نخستین زایمانش، در وان حمام خانه‌اش سخن می‌گوید. او می‌نویسد: <دکتر به من گفت که زایمان من در خانه، برایم بسیار خطرناک است. او گفت که نوزادم، در حالت نامناسبی قرار گرفته، لگن من کوچک است و شرایط به سود من نیست>.

پزشک به او توصیه کرد که برای سزارین وقت بگیرد و او مخالفت کرد. او می‌گوید: <برای من پشیمانی به بار آورد. چون وام حمام، تنها کمی از قد من بزرگتر بود>.

چرا ازدواجش، خوب از آب درآمده

این مدل، درباره‌ همسرش تام بریدی می‌نویسد: <او را در یک قرار بدون آشنایی قبلی، پیدا کردم. او کسی است که می‌توانم رویش حساب کنم. این یک ویژگی است که در روابط پیشینم ندیدم. من عاشق شوهرم هستم و به او اعتماد دارم>. او می‌گوید شوهرش، او را کامل کرده است.

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Don`t copy text!
بستن

 
 

نصب اپلیکیشن ایران جوان