اخباراخبار کانادا

از اول ژانویه؛ افزایش جرائم رانندگی تحت تاثیر الکل و تغییرات جدید در قوانین انتاریو

تورنتو- از 1 ژانویه 2019، چندین قانون جدید در انتاریو به اجرا گذاشته شده است. جرائم رانندگی تحت تاثیر الکل و مواد مخدر افزایش یافته؛ حداقل حقوق و دستمزد در حد ساعت 14 دلار ثابت مانده و سیاستمداران می توانند کماکان در برنامه ها و مناسبت هایی که برای جمع آوری کمک مالی جهت کمپین انتخاباتی برگزار می شود شرکت کنند. تخفیف مالیاتی برای خانوارهای کم درآمد، افزایش سقف کمک های مالی به احزاب سیاسی و تعیین مقررات جدید برای collection agency یا آژانس های تحصیلداری که وظیفه دارند وجوه مورد طلب افراد حقیقی و حقوقی را از بدهکاران دریافت و به دست طلبکار برسانند، برخی دیگر از تغییرات اعمال شده می باشند.

از ابتدای سال جدید، رانندگانی که الکل موجود در خون شان بین 0.05 و 0.08 درصد باشد، بار اول 250 دلار، بار دوم 350 دلار و بار سوم و پس از آن 450 دلار جریمه خواهند شد. این جریمه شامل رانندگانی که از انجام تست جاده ای خودداری کنند نیز می شود. پلیس همچنین می تواند رانندگانی که میزان الکل موجود در خون شان 0.08 درصد می باشد ولی از انجام آزمایش الکل و مواد مخدر خودداری کنند را 580 دلار جریمه کند.

همانطور که می دانید، دولت محافطه کار انتاریو، حداقل حقوق و دستمزد را در حد ساعتی 14 دلار ثابت نگه خواهد داشت. این در حالیست که قرار بود از ابتدای سال 2019 حداقل حقوق به ساعتی 15 دلار برسد. حداقل حقوق و دستمزد تا سال 2020 افزایش نخواهد یافت و پس از آن نیز بر حسب نرخ تورم سالانه تعیین خواهد شد.

دولت انتاریو همچنین مالیات بر درآمد شاغلین کم درآمد را کاهش داده است. اما صاحبنظران معتقدند که این تخفیف مالیاتی به اندازه افزایش حداقل حقوق به ساعتی 15 دلار برای شاغلین کم درآمد انتاریو مفید نخواهد بود. بر اساس تصمیم دولت محافظه کار، شاغلین انتاریویی که حداقل حقوق و دستمزد را دریافت می کنند، حداکثر 850 دلار و زوج ها نیز تا سقف 1 هزار و 700 دلار تخفیف مالیاتی دریافت خواهند کرد. با این ترتیب، فردی که حدود 30 هزار دلار در سال درآمد دارد، مالیات بر درآمد شخصی یا Ontario Personal Income Tax پرداخت نخواهد کرد. مبلغ این تخفیف مالیاتی برای افرادی که درآمد سالانه شان بیش از 30 هزار دلار می باشد و همچنین زوج های با درآمد سالانه بالای 60 هزار دلار،  پایین تر خواهد بود. به گفته دولت انتاریو، یک نفر از هر 6 مالیات دهنده انتاریویی مشمول تخفیف مالیاتی 450 دلاری خواهد بود.

برچسب ها

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Don`t copy text!
بستن

ایران جوان را در اینستاگرام دنبال کنید.

 

  • 6
  • 0