صفحه اصلی / دنیای مد / اردم مورالیوغلو (طراح کانادایی) کیست؟

اردم مورالیوغلو (طراح کانادایی) کیست؟

Behnam Marfou

اردم مورالیوغلوی 39 ساله، بنیانگذار برند مشهور Erdem می باشد که در کانادا از مادر انگلیسی و پدر ترک به دنیا آمد. او قبل از نقل مکان به انگلستان برای ادامه تحصیل در Royal College of Art، در دانشگاه رایرسون تورنتو در رشته طراحی مد تحصیل می کرد.

اردم در اوایل دوران کاری اش، در دفتر ویویان وستوود در لندن و همچنین در استودیوی دایان رون فارستنبورگ در نیویورک، کارآموزی کرد.  او بیشتر به خاطر استفاده از ترکیب پارچه های گلدار و تور در طرح هایش مشهور می باشد.

آخرین کلکسیون این طراح، از لباس های ملکه الیزابت در سال های 1950 الهام گرفته شده بودند.

لباس های این برند، نزد برخی از مشهورترین ستاره های سینما و عالم سرگرمی سازی محبوبیت فراوانی دارند. برخی از مشتریان طراز اول اردم را خانم هایی چون میشل اوباما، کیت بلانشت، آلکسا چان و آریزونا موس تشکیل می دهند.

اردم نه تنها برند مورد علاقه مگان مارکل است، بلکه کیت میدلتون (دوشس کمبریج) نیز بارها با لباس های او در محافل عمومی و رسمی (از جمله در سفر سال 2016 به کانادا) حاضر شده است.

طرح های اردم، در بسیاری از فروشگاه های مد سطح بالا، از جمله Selfridges و Net-a-Porter عرضه می شوند. این طراح اخیرا کلکسیون مشترکی را با H and M به بازار داد. لباس های این برند، به هیچ وجه ارزان نیستند (مگر لباس های کلکسیون مشترک H and M). قیمت لباس های اردم از 550 پوند شروع شده و به 3 هزار پوند نیز می رسد.


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *