فرهنگ و هنرفرهنگ و هنر جهان

ادعای عجیب بن افلک که هوادارانش را حیرت زده کرد!

بن افلک که اخیرا با احیای رابطه عاشقانه قدیمی اش با جنیفر لوپز حسابی خبرساز شده است، این بار در فستیوال فیلم ونیز 2021، با فمینیست خواندن خود توجه رسانه ها را جلب کرد. او در حال حاضر مشغول تبلیغ فیلم جدیدش با نام دوئل آخر است که در کنار دوست و همکار قدیمی اش، مت دیمون، در آن ایفای نقش کرده است. افلک در گفتگو با دیلی بیست در کنفرانس خبری این فیلم که مشتاقان زیادی بی صبرانه منتظر اکران آن هستند، گفت: من خود را یک فمینیست می دانم. در واقع کاراکتر مارگاریت بود که من را جذب این فیلم کرد، زنی با قدرت فوق العاده که شجاعت و جسارتش بسیار آشکار و عیان است.

جودی کامر، بازیگر نقش مارگاریت، نیز در تایید حرف های افلک گفت: برایم خیلی مهم بود که شخصیت این زن به طور کامل نشان داده شود. من خودم تجربه ای شبیه به آن داشتم اما نمی توانم خودم را مثل او بدانم. دوئل آخر، آخرین درام تاریخی ریدلی اسکات، کارگردان برجسته، بر اساس رمانی از اریک جاگر ساخته شده که بر مبنای داستان های واقعی نوشته شده است.

این فیلم که آدام درایور نیز مجموعه بازیگران آن را تکمیل می کند، روایت داستان زنی به نام مارگاریت دو تیبویل در فرانسه قرن چهاردهم است که شوهر نزدیک ترین دوستش را به تعرض جنسی متهم می کند. 

اما گذشته از فیلم، ادعای فمینیست بودن افلک، با توجه به گذشته نه چندان پاک او، باعث تعجب هواداران شد. او در سال 2017 در پاسخ به ادعای هیلاری برتون مبنی بر لمس بدنش توسط افلک، در توییتر نوشت: رفتار من با خانم برتون مناسب نبود و از این بابت عمیقا عذرخواهی می کنم. او همچنین در شوی استفن کولبرت اعتراف کرد درک درستی از سوءرفتار جنسی نداشته است.

افلک همچنین در سال 2017 ، پس از انتقاداتی که از سکوت او درباره اتهامات هاروی واینستین، تهیه کننده بدنام هالیوود شد، به جرگه منتقدان او پیوست و تعهد خود را برای کمک به مبارزه با سوءرفتارهای جنسی در هالیوود اعلام کرد

 


برچسب ها

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا
Don`t copy text!
بستن

AdBlock را متوقف کنید

سیاست