اخباراخبار کانادا

ادعای خسارت پنج میلیون دلاری قربانی تجاوز از شرکت اوبر 

تورنتو- یک زن 20 ساله ساکن تورنتو از Uber و یکی از راننده هایش که به آزار جنسی او متهم شده است، شکایت کرده و 5 میلیون دلار خسارت مطالبه کرده است. 

این زن جوان در مصاحبه به VICE جزئیات آنچه جولای سال جاری توسط یکی از راننده های اوبر به نام سهیل صدیقی بر او گذشت را شرح داد. این زن گفت، اتومبیل صدیقی مقابل خانه ای در نزدیکی Caledonia Road و Lawrence Avenue West در حالی که نشان اوبر و همچنین لیفت بر روی شیشه آن نصب شده بود، پارک شده بود. صدیقی با معرفی خود به عنوان راننده اوبر به این زن پیشنهاد کرد که او را در ازای دریافت کرایه نقدی به مقصد برساند. این زن نیز پذیرفت و در صندلی جلو نشست. در طی راه، صدیقی زن جوان را مورد دست درازی جنسی قرار داد و تلفن دستی اش را نیز به زور از او گرفت. راننده سپس قربانی را در خیابان رها کرده و به راه خود رفت. 

صدیقی دو روز بعد توسط پلیس بازداشت، اما 16 جولای با پرداخت 5 هزار دلار وجه الضمان آزاد شد. 

زن جوان هم اکنون مبلغ 5 میلیون دلار از Uber Canada و راننده ادعای خسارت کرده است و استدلال می کند که اوبر در تامین امنیت جان مسافران کوتاهی کرده است. 

مسوولین اوبر با تاکید بر اینکه بلافاصله پس از کسب اطلاع از ماوقع صدیقی را اخراج کرده، آمادگی کامل خود برای همکاری با پلیس و مقامات قضایی را اعلام کرده اند.

 

 

برچسب ها

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Don`t copy text!