فرهنگ و هنرفرهنگ و هنر جهان

ادامه‌ یافتن بحران هویت جاستین بیبر

هنگامی که <جاستین بیبر> در سال گذشته، و پس از سال‌ها رفتارهای ناخوشایند، خطرناک و گاهی بی‌ادبانه، – که پر بود از دستگیری، بی‌بندوباری جنسی و مصرف مواد مخدر- تعهد دوباره‌ خود را به ایمان مسیحی‌اش اعلام کرد، به نظر می‌رسید که او برگ تازه‌ای را در زندگی‌اش می‌گشاید. او این تصمیم را، پس از لغو تور جهانی Purpose گرفت.

او سپس در ماه جولای، با هیلی بالدوین، مدل 21 ساله، تنها پس از گذشت کمتر از یک ماه از شروع دوباره‌ رابطه با او، نامزد کرد. رابطه‌ او و بالدوین پیش از نامزدی را، بسیاری، یک دوستی غیررسمی می‌دانستند. این دو، سپس طی یک مراسم عقد بدون میهمان، و بدون نوشتن عقدنامه، در محضری در نیویورک با هم ازدواج کردند.

افزون بر این، در طول تابستان امسال، جاستین شروع به نشان دادن رفتارهایی غیرعادی از خود نمود. برای نمونه، او را دیدند که در پارک مرکزی نیویورک گریه می کرد و کنار ورودی کاخ باکینگهام در پیاده‌رو، آواز می‌خواند. یک نمونه دیگر، هنگامی روی داد که او و پدرزنش استیون بالدوین در میشیگان و در حال رفتن به جشن موسیقی مسیحی CityFest بودند. این خواننده، در راه، ایستاد و در حالی که مشخصا می‌لرزید و بی‌قرار و مضطرب بود، به گفتگو با هوادارانش پرداخت.

برخی از منابع نزدیک به این خواننده کانادایی، در گفتگو با نشریه‌ New York Post در مورد رفتارهای بیبر، ابراز نگرانی کرده، و گفته‌اند به نظر می‌رسد او که تنها 24 سال دارد، در حال از دست دادن تعادل فکری‌اش است. یکی از این منابع، می‌گوید: <به نظر من، او همچنان گرفتار مشکل بحران هویت است>. یکی از دوستان هیلی، که مدعیست در سال‌های 2014 تا 2015 با جاستین به مهمانی‌های زیادی رفته، می گوید به نظر او، این خواننده، یک شکل افراطی‌گری، یعنی مهمانی‌های شبانه، را با یک عادت افراطی دیگر، جایگزین کرده است. این منبع می گوید: <او برای جبران جای خالی مهمانی‌ها، به مذهب رو آورد و حالا به رفتن به کلیساهای مختلف معتاد شده است>.

 

 

اما، یکی دیگر از دوستان این خواننده، که به نام JonBoy شناخته می‌شود، گفته که ازدواج جاستین و هیلی به موقع انجام گرفته، و همین موضوع، مشکلات رفتاری این خواننده را، برطرف خواهد کرد.

برچسب ها

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Don`t copy text!