صفحه اصلی / مقالات / احمق ترین مجرمان سال 2017

احمق ترین مجرمان سال 2017

Behnam Marfou

در سال 2017 نیز مانند سال های قبل، شاهد برخی از حساب شده ترین و ماهرانه ترین سرقت ها بودیم. اما در مقابل، برخی از جرایم آنقدر ساده لوحانه ترتیب داده شده بودند که جز اثبات حماقت سارق، نتیجه دیگری نداشت.

اگر اخبار حوادث را دنبال کرده باشید، حتما درباره دو سارق از همه جا بی خبری که به رستوران محل برگزاری جشن بازنشستگی یک افسر پلیس دستبرد زدند و یا خبر مربوط به سارق بانک را که با انجام مصاحبه تلویزیونی خودش را لو داد را شنیده اید.

در آستانه آغاز سال 2018، بد نیست مروری داشته باشیم به احمقانه ترین سرقت های سال 2017:

 

سرقت 15 قوطی روغن ماشین و 30 نوار DVD با قرار دادن آنها داخل شلوار

یک مرد فلوریدایی 38 ساله به نام ویلیام جیسون هال، با مراجعه به پمپ بنزین  7-Eleven ، پانزده قوطی روغن ماشین و 30 نوار DVD را داخل شلوارش قرار داده و از فروشگاه خارج شد. غافل از اینکه فیل رایان، از افسران اداره پلیس محلی که مقابل فروشگاه در اتومبیل اش نشسته، به طرز راه رفتن او که بی شباهت به راه رفتن اردک نبود، مشکوک می شود.

 

اقدام به سرقت از بار محل برگزاری جشن بازنشستگی افسر پلیس

دو جوان سیاهپوست به نام جوزف مک اینیس و تایری مک کوی، برای سرقت از بار-رستورانی در مریلند برنامه ریزی کردند. اما نمی دانستند که در شب موعود، بار مملو از افسران پلیس است که به مناسبت بازنشستگی یکی از همکاران خود، در محل جمع شده بودند.

 

سارق بانک با انجام مصاحبه تلویزیونی، خود را لو داد

اریک ریورز که به 5 بانک در Lawrenceville دستبرد زده بود، با انجام مصاحبه تلویزیونی با یکی از شبکه های محلی در مورد سیستم حمل و نقل عمومی، خود را لو داد و باعث شد پلیس با مشاهده آن، هویت سارق را تشخیص بدهد.

 

اتفاق عجیب؛ فرار از زندان و بازگشت موفقیت آمیز به آن!

مجرمینی که برای فرار از زندان اقدام می کنند، معمولا فرار خود را طوری برنامه ریزی می کنند که گیر نیفتاده و به زندان بازگردانده نشوند. اما 4 نفر از محبوسین زندان Holmes-Humphreys County پس از فرار از زندان به یک فروشگاه در نزدیکی آن دستبرد زده و با اجناس دزدیده شده به زندان بازگشتند. آنها موفق شدند بدون جلب توجه نگهبانان، از زندان خارج و به آن بازگردند. پلیس تنها با بررسی تصاویر ضبط شده با دوربین های مدار بسته، متوجه اتفاقی که افتاد شد. این آبرو ریزی باعث شد مسوولین زندان به فکر تقویت سیستم های امنیتی آن بیفتند.

 

بازداشت مرد آمریکایی به جرم آویزان شدن از اتوبوس مدرسه

اکتبر گذشته پلیس مریلند، مردی که از اتوبوس مدرسه در حال حرکت آویزان شده بود را بازداشت کرد. این مرد به راننده اصرار کرده بود که او را نیز سوار کند. اما وقتی با پاسخ رد راننده روبرو شد، از اتوبوس آویزان شد تا مانع حرکت آن بشود.  

 

مرد فلوریدایی، لاستیک های اتومبیلی که مقابل گاراژ خانه اش پارک شده بود را پنچر کرد

یک مرد 64 ساله فلوریدایی برای نشان دادن خشم و نارضایتی اش از مسدود شدن درب گاراژ خانه اش، بدترین کار را انجام داد و با گلوله لاستیک های اتومبیل متعلق به شرکت مخابراتی AT&T را پنچر کرد.

 

بازداشت 3 سارق ملبس به لباس زنانه به جرم اقدام به سرقت کارت هدیه از Home Depot

پلیس فلوریدا سه سارق مرد ملبس به لباس و کلاه گیس زنانه که از یکی از فروشگاه های Home Depot اقدام به سرقت کارت هدیه کرده بودند را بازداشت کرد.

 

شلیک مرد آمریکایی به همسرش به دلیل گاز زدن به ساندویچ اش !

یک مرد 55 ساله ساکن بالتیمور به نام دنیل بلکول، پس از اینکه متوجه شد همسرش ساندویچ او را گاز زده است، عصبانی شد و با اسلحه به سراغ زن بیچاره رفت. همسر او که به وحشت افتاده بود، همراه فرزندان نوجوانش از خانه بیرون دوید و پلیس را خبر کرد. ماموران با محاصره خانه بلکول، موفق به بازداشت او شدند.

 

مامور پلیس، بازیگر فیلم را با سارق اشتباه گرفت و به سوی او شلیک کرد

اکتبر گذشته، اداره پلیس Crawfordsville ایندیانا،  با دریافت گزارش در مورد مرد ماسکدار مسلحی که وارد یک رستوران شده بود، به محل مراجعه کرد. یکی از ماموران پلیس، با مشاهده مرد مسلح به سوی او شلیک کرد. غافل از اینکه آن مرد بازیگری بود که نقش سارق را بازی می کرد.


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *