فرهنگ و هنرفرهنگ و هنر جهان

احتیاط هریسون فورد در برابر کرونا با وجود دریافت واکسن

 

او نه تنها بازیگر فیلم های اکشن و خلبان است، بلکه یک دوچرخه سوار حرفه ای نیز هست. بازیگر 78 ساله اخیرا در حال خروج از فروشگاه و تعمیرگاه دوچرخه هلن در لس آنجلس، بدون دوچرخه همیشگی اش، دیده شد که احتمالا آن را برای تعمیر و بالانس برده بوده است. او که در عکس با ژاکت و ماسک دیده می شود در برابر سرما و کرونا محتاط به نظر می رسد، و البته استایل زمستانی اش را با جین آبی، و نیم بوت های قهوه ای چرم تکمیل کرده است. اما عکس هایی که پاپاراتزی ها روز بعد از وی شکار کرده بودند، او را در یک شلوارک نشان می داد که برای گرفتن قهوه از اتومبیل تسلای خود پیاده می شد.

پیش از این، آخرین خبرها درباره هریسون مربوط به ماه گذشته می شد که به نوشته مجله ورایتی، او با قرار گرفتن در گروه سنی دارای اولویت، پس از 2 ساعت و نیم انتظار در صف موفق به دریافت دوز اول واکسن شد.

نماینده هریسون به جز تشکر از کادر درمان و داوطلبانی که در مراکز واکسیناسیون به مردم خدمت می کنند اظهار نظر دیگری در این باره نکرد. 

ستاره مجموعه ایندیانا جونز در حال حاضر با همسر سومش، سالیستا فلاکارت، که در سال 2010 با هم ازدواج کردند، در لس آنجلس زندگی می کند. 

دسامبر سال گذشته اعلام شد هریسون فورد به زودی برای پنجمین و آخرین بار در نقش ایندیانا جونز، که اولین بار در سال 1981 با فیلم مهاجمان صندوق گمشده به شهرت رسید، بازی خواهد کرد.

 

 

گفته می شود استیون اسپیلبرگ، کارگردان 4 فیلم قبلی این مجموعه، این بار در جایگاه تهیه کننده حاضر شده و کارگردانی فیلم را به جیمز مانگولد، کارگردان فورد در برابر فراری سپرده است.

 

برچسب ها

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا
Don`t copy text!
بستن

AdBlock را متوقف کنید

سیاست