فرهنگ و هنرفرهنگ و هنر جهان

اتهامات مطرح شده جدید درباره سوء رفتار جنسی رپر تی . آی و همسرش

 

رپر تی. آی و همسرش تاینی توسط زنی به نام سبرینا پترسون به سوء رفتار جنسی و تحمیل فشار روحی متهم شدند. پترسون مدعی شد این رپر در پی یک مجادله به رویش اسلحه کشیده و او را تهدید به مرگ کرده است. استیو سادو، وکیل این زوج، گفت آنها اکیدا اتهامات وارد شده را تکذیب کرده و آنها را ادامه حرکتی می دانند که در فضای مجازی برای تخریب آنها به راه افتاده است. رپر تی. آی همچنین در یک ویدیوی 8 دقیقه ای همه اتهامات پترسون را نسبت به او درباره مصرف مواد و تجاوز به زنان رد کرد و از مردم خواست تحت تاثیر این جو سازی ها قرار نگیرند. 

سادو، وکیل زوج خواننده- با نام های اصلی کلیفورد و تامکا هریسون- ادامه داد: خانم پترسون نمادی از دروغگویی است. او نه تنها در نهایت بازنده این پرونده خواهد بود که باید همه هزینه های حقوقی را که بر موکلان من تحمیل کرده پراخت کند.

این در حالی است که وکیل پترسون، تابرون بلک برن، از دادگاه ایالت های کالیفرنیا و جورجیا خواسته بررسی های خود را در باره ادعای 11 زن قربانی آزار و سوء استفاده جنسی این زوج بین سال های 2005 تا 2018 آغاز کنند.

بلک برن گفت این 11 زن مدعی هستند توسط تاینی به مصرف مواد مخدر تشویق شده یا مواد مخدر به آنها خورانده شده است، و سپس توسط زوج خواننده مورد سوء استفاده جنسی قرار گرفته اند.

این وکیل معتقد است اتهامات وارده به این زوج هنری باید تحت قوانین قاچاق انسان، تجاوز و آدم ربایی ایالت های کالیفرنیا و جورجیا مورد بررسی قرار گیرد.

 

 

این اتهامات پس از آن مطرح شد که اخیرا رپر تیپ، خواننده آهنگ Bring ‘Em Out و همسرش در خبری که در نیویورک تایمز به چاپ رسید توسط 5 زن به سوء رفتار جنسی متهم شدند.

 

برچسب ها

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا
Don`t copy text!
بستن

AdBlock را متوقف کنید

سیاست