صفحه اصلی / اخبار / ابطال بیمه خدمات درمانی اوباما، اولویت نخست کنگره آمریکا

ابطال بیمه خدمات درمانی اوباما، اولویت نخست کنگره آمریکا

Razi-Clinic

واشنگتن- سه شنبه گذشته، 115 نماینده کنگره آمریکا پس از ادای سوگند کار خود را شروع کردند تا جمهوریخواهان که اکثریت مجلس نمایندگان و سنای آمریکا را در دست دارند، مبارزه همه جانبه خود با سیاست های به جا مانده از دوران زمامداری 8 ساله اوباما را آغاز کنند.

اولین و بزرگترین هدف آنها، لغو قانون بیمه خدمات درمانی است که با نام Obamacare شناخته می شود. قانونی که جمهوریخواهان مدت هاست برای ابطال آن تلاش می کنند. اما  تامین اجتماعی و Midicare نیز در دستور کار نمایندگان کنگره که خواهان کوچک تر شدن بودجه فدرال و همچنین کاهش بوروکراسی در واشنگتن می باشند، قرار دارد.

کوین مک کارتی، نماینده جمهوریخواه از ایالت کالیفرنیا و رهبر جناح اکثریت می گوید: ما کارهای زیادی برای انجام دادن پیش رو داریم.

باراک اوباما، برای گفتگو با نمایندگان دموکرات کنگره، جهت تدوین استراتژی برای حفظ قانون بیمه خدمات درمانی دیدار خواهد کرد. از سوی دیگر مایک پنس، معاون رئیس جمهور آینده نیز با همتایان خود در حزب جمهوریخواه دیدار و گفتگو خواهد کرد.

یکی دیگر از موارد موجود در دستور کار حزب جمهوریخواه، اصلاح قوانین مالیاتی آمریکا می باشد. جمهوریخواهان همچنین قصد عقب نشینی از قوانین محیط زیستی و لغو مقررات دست و پا گیری را دارند که پس از بحران مالی سال 2008 به اجرا گذاشته شد. آنها استدلال می کنند که این قوانین و محدودیت ها مانع رشد کسب و کار در کشور می شوند.

town-country-bmw3

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *