فرهنگ و هنرفرهنگ و هنر جهان

ابراز ناراحتی پرنس چارلز در غم دوری نوه اش آرچی 

 

پرنس چارلز از اینکه نوه اش آرچی را بیش از یک سال است که ندیده، ابراز ناراحتی کرد. 

گفته می شود ملکه و سایر اعضای خانواده سلطنتی نیز از اینکه آرچی 18 ماهه را خیلی کم می بینند بسیار ناراحت هستند.

پرنس هری و مگان مارکل، والدین آرچی، نوامبر سال گذشته بریتانیا را ابتدا به مقصد ونکوور کانادا ترک کرده و سپس به لس آنجلس نقل مکان کردند. آنها در این مدت فقط دو بار به بریتانیا سفر کردند که در آن دو سفر هم آرچی را همراه خود نبردند.

حالا 12 ماه از آخرین باری که اعضای خانواده این عضو کوچک خاندان سلطنتی را دیده اند می گذرد و گمان نمی رود به این زودی ها هم دیدار مجدد میسر شود. به گفته یکی از نزدیکان دوک و دوشس سابق ساسکس، آنها قصد دارند کریسمس را در خانه مجلل 11 میلیون دلاری 9 خوابه خود در لس آنجلس بگذرانند، جایی که آرامشی را که در بریتانیا به دنبال آن بودند پیدا کرده و از آن لذت می برند. آرچی نیز شاد و خوشحال از این سو به آن سو می دود و خانواده در کنار هم اوقات خوشی را سپری می کنند.

قرار بود مگان و هری ژانویه سال آینده به بریتانیا بازگردند، اما بعید به نظر می رسد که آنها قصد بازگشت داشته باشند.

 

 

یکی از دوستان پرنس چارلز گفت: یکی از کارهای مورد علاقه او رفتن به کاتیج فراگمور برای دیدن نوه اش آرچی بود و حالا از اینکه این همه مدت او را ندیده بسیار ناراحت است. او بزرگ شدن آرچی را ندید و با توجه به اینکه قرار است آنها در آمریکا بمانند، بعد از این هم بزرگ شدن او را نخواهد ندید.

سایر اعضای خانواده به ویژه ملکه و پرنس فیلیپ نیز بسیار دلتنگ آرچی هستند. این منبع نزدیک به خانواده سلطنتی گفت: پرنس هری همیشه می گفت دوست دارد فرزندانش در کنار فرزندان ویلیام بزرگ شوند، اما به نظر نمی رسد دیگر این طور باشد.

چارلز با نوه های خود از دوک و دوشس کمبریج یعنی جورج 7 ساله، شارلوت 5 ساله و لوئیس 2 ساله وقت بیشتری را سپری کرده است تا با نوه خود از فرزند کوچکش هری

برچسب ها

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا
نیازمندیهای ایران جوان 

Don`t copy text!
بستن

AdBlock را متوقف کنید

سیاست