Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
صفحه اصلی / ورزش / فوتبال / آیا کریستیانو رونالدو نامزد کرده؟

آیا کریستیانو رونالدو نامزد کرده؟

<جورجینا رودریگز> دوست دختر 24 ساله‌ <کریستیانو رونالدو> ظاهرا اصرار دارد دستش را بالا ببرد تا حلقه‌ الماسش را همه ببینند! این مدل اسپانیایی، انگشتر الماس بسیار بزرگش را در جریان مسابقات جام جهانی 2018 به انگشت کرده و به همه نشان می‌دهد. در یکی از عکس‌ها که در بیستم جون گرفته شده، او با این حلقه در <مسکو> دیده می‌شود و بسیاری را به این نتیجه رسانده که <کریستیانو رونالدو> ستاره‌ 33 ساله‌ تیم <رئال مادرید> بالاخره از او خواستگاری کرده است. خودتان می توانید این جواهر زیبا را ببینید، گرچه ما توصیه می‌کنیم عینک آفتابی بزنید که درخشش این الماس، چشمان تان را اذیت نکند!

سخنگوی <رونالدو> این ستاره‌ تیم ملی <پرتغال> در این مورد، در بیانیه‌ای می‌گوید: <در حال حاضر، من نمی‌توانم نامزدی کریستیانو و جورجینا را تایید و یا تکذیب کنم. آنچه می‌توانم بگویم این است، که کریستیانو، امروز در جریان مسابقات جام جهانی <فیفا>، دوباره ثابت کرد که بهترین فوتبالیست دنیا است>.

روزنامه‌ The Sun در مورد حلقه‌ الماسی که در انگشت <جورجینا>ست گفته حلقه طرح Cartier است و قیمت آن، بیش از 800 هزار دلار تخمین زده می‌شود. گرچه حلقه‌ الماس می‌تواند صرفا یک هدیه‌ پر زرق و برق از سوی <کریستیانو> باشد، اما عکس‌هایی که <جورجینا را به همراه یکی از دوستانش نشان می‌دهد، داستان دیگری را روایت می‌کنند. این عکس‌ها که این دو را در حال پرسه‌زدن در جریان بازی <پرتغال> و <مراکش> نشان می‌دهند، دوست <جورجینا> از دیدن حلقه، شوکه شده است. آیا او قرار است ساقدوش عروس خانم باشد؟

گزارش شده که <رونالدو> این حلقه را پیشتر، و در ماه می خریده و ظاهرا این نخستین باری است که ما همه آن را می‌بینیم. <جورجینا> و <کریستیانو> یک فرزند هم دارند، دختر کوچولویی که <آلانا مارتینا> نام گرفته و 12 نوامبر 2017 به دنیا آمد. این زوج، رابطه‌ خود را در اواخر سال 2016 آغاز کردند.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *