صفحه اصلی / دنیای مد / آیا می دانید شلوار جین محبوب تان چگونه تولید می شود؟

آیا می دانید شلوار جین محبوب تان چگونه تولید می شود؟

Behnam Marfou

استفانی مارک، از نویسندگان وب سایت coveteur.com، تمام یک بعد از ظهر را در کارخانه AYR در لس آنجلس سپری کرد تا با فرایند تولید شلوار جین در یکی از مشهورترین کارخانه های جهان، آشنا شود. در اینجا چکیده ای از گزارش استفانی از AYR آورده می شود:  

یکی از دلایل علاقه ام به شغلی که دارم این است که به من اجازه می دهد به مردم، مکان ها و چیزهایی که هرگز تصورش را هم نمی کردم، دسترسی داشته باشم. این می تواند، آپارتمان کوکو شانل در طبقه بالای فروشگاه Rue Cambon پاریس باشد یا داخل خانه کریستین لابوتین (غول صنعت کفش). به مناسبت <هفته جین>، به لطف دوستانم در کارخانه AYR، از خط تولید بازدید کردم. همانطور که قبلا نیز اعتراف کرده ام، تا چند سال قبل از پوشیدن شلوار جین امتناع می کردم، اما وقتی مجددا با این شلوارها آشتی کردم، دیگر نتوانستم آنها را کنار بگذارم. مسلما وقتی پیشنهاد بازدید از کارخانه را دریافت کردم، جواب ام مثبت بود!

یکی از اولین چیزهایی که آموختم این بود که روند تولید جین مدت ها قبل از اینکه الگوی اول بریده شود، شروع می شود. این روند برای جک کامرون، مدیرAYR ، در ایتالیا آغاز می شود. AYR همکاری نزدیکی با  ISKO، نام تجاری پیشرو جهان در زمینه تولید پوشاک جین باکیفیت، دارد. داشتن شریکی مانند ISKO به AYR اجازه می دهد که موانع و محدودیت ها را نادیده گرفته و بهترین شلوارهای جین جهان را تولید کند. کامرون می گوید: در AYR فلسفه ما همواره ارائه محصولاتی است که در ساخت آنها نوآوری به کار رفته است. هماهنگ سازی عناصر مختلف برای تولید جین باکیفیت و ماندگار ضروری است. من در دفتر مرکزی ISKO بود که با یکی از بهترین و جدیدترین پارچه ها آشنا شدم. این پارچه واقعا ابتکاری است.

پس از انتخاب پارچه، طراحان AYR و ISKO از پیشرفته ترین تکنیک ها برای ساخت شلوار جین استفاده می کنند. پس از تصمیم گیری در مورد پارچه، برش، فن آوری و سبک ، مراحل بعدی تولید بطور کامل در لس آنجلس دنبال می شود.


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *