اخبار

آیا مسواک برقی موثرتر از مسواک دستی است؟

 

 

انجمن دندانپزشکان کانادا مردم را به استفاده از مسواک دستی یا برقی توصیه نمی کند و آن را یک انتخاب شخصی می داند. اما با بررسی مستقل و راستی آزمایی ادعاهای محصولات مختلف، مدل های بهتر را به مردم معرفی می کند.

به گفته زلدا برت، مدیر روابط عمومی این انجمن، هر دو نوع مسواک دستی و برقی می توانند به یک میزان در رفع پلاک هایی که موجب پوسیدگی دندان و خرابی لثه می شوند، موثر باشند. در واقع، مهم تر از نوع مسواک، روش مسواک زدن و زمانی است که برای آن صرف می کنید. 

برت توصیه می کند مردم از مسواک های نرم استفاده کنند تا از آسیب رساندن به دندان و لثه جلوگیری شود. 

بسیاری از مسواک های برقی تایمری دارند که در هر یک از چهار طرف دهان، مسواک را به مدت 30 ثانیه فعال نگه می دارد. این ویژگی بسیار مفید است و باعث می شود حداقل زمان 2 دقیقه ای که برای مسواک زدن توصیه شده رعایت شود. یکی از محصولات جذاب در زمینه مسواک های برقی، Bruush است که به تازگی در ونکوور تولید می شود. این محصول علاوه بر استفاده از مرغوب ترین جنس برای سر مسواک، در صورت گرفتن اشتراک از سوی مشتری، هر شش ماه یک سر مسواک جدید برای مصرف کننده ارسال می کند. همچنین این مسواک در انواع رنگ ها و مناسب سلیقه های مختلف، از جمله به تعداد محدود در چند رنگ خاص، تولید شده است.

 

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
Don`t copy text!
بستن

AdBlock را متوقف کنید

سیاست