صفحه اصلی / اخبار / آیا ماجرای آدم ربایی مدل انگلیسی ساختگی بود!

آیا ماجرای آدم ربایی مدل انگلیسی ساختگی بود!

behzad-azizi

انگلستان- کلوئه آیلینگ 20 ساله، مدل انگلیسی که چند ماه قبل در میلان به گروگان گرفته شد، مدعی است که گروگانگیران تهدید کرده بودند اگر مدیر برنامه هایش 350 هزار دلار به آنها پرداخت نکند، مرا به بردگی جنسی وادار خواهند کرد. آیلینگ مدعی شد که آدم ربایان با فریب او را به شرکت در یک جلسه عکسبرداری ساختگی در ایتالیا دعوت کرده و نقشه شوم شان را به اجرا گذاشتند.

اما وکیل مدافع یکی از برادران متهم به آدم ربایی، می گوید که احتمال زیادی وجود دارد که کل ماجرای آدم ربایی ساختگی بوده و با هدف جلب توجه و کسب شهرت ترتیب داده شده باشد. وی با اشاره به تناقضات عجیب در پرونده گفت: معمولا فردی که به گروگان گرفته شده، همراه زندانبان خود برای خرید کفش بیرون نمی رود یا برای صرف صبحانه به رستوران نمی رود.

به گزارش نشریات انگلیسی، آیلینگ قراردادی برای انتشار کتاب خاطرات اش منعقد کرده و به زودی در یک شوی تلویزیونی واقعیت مدار حاضر خواهد شد.

وی ادعای ساختگی بودن آدم ربایی را تکذیب کرده و می گوید که گروگانگیران واقعا او را به بردگی جنسی تهدید کرده بودند. آیلینگ می گوید: می خواهم آن دوران تلخ و دشوار را پشت سر بگذارم و زندگی جدیدی را آغاز کنم.

Behnam Marfou

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *